comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cenk Tosun'dan Atatürk Havaalanında açıklama: 'Beşiktaş taraftarı ve ben...'

06 Ocak 2018, Cumartesi 19:18
Cenk Tosun'dan Atatürk Havaalanında açıklama: 'Beşiktaş taraftarı ve ben...'

Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun eşyalarını toplamak için İstanbul'a döndü ve Atatürk Havaalanından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'tan Everton'a transfer olan Cenk Tosun eşyalarını toplamak üzere Türkiye'ye geri döndü. İstanbul'da Atatürk Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cenk Tosun açıklamalarda bulundu. 
 

Cenk Tosun'dan Everton'a transferi sonrası açıklamalar


Everton'a transfer olduktan sonra eşyalarını toplamak için Türkiye'ye dönen Cenk Tosun Atatürk Havaalanında açıklamalarda bulundu. 

"BİR YANDAN ÜZGÜN, BİR YANDAN ÇOK MUTLUYUM"
Çok mutluyum. Bir yandan da üzgünüm. Beşiktaş gibi büyük kulübü bırakıp gittiğim için. Ancak çocukluk hayalimdi Premier Lig'de oynamak. Everton'a transfer olmak büyük başarı. İnşallah orada da vatanımı gururlandırabilirim."

"TRANSFERDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM"

"En başta ailem, beni Beşiktaş'a getiren başkanımız Fikret Orman, Deniz Atalay, Ahmet Nur Çebi, Ceylan Çalışkan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

"EVERTON, BEŞİKTAŞ'A YAKIN BİR KULÜP"

"Everton, Beşiktaş'a yakın bir kulüp. Tarihi büyük bir kulüp. Tesisleri gezdim. Her şey çok güzel. Yeteneklerimi göstermek için sabırsızlanıyorum."

"BU RAKAMLARLA TRANSFER OLMAK GURUR VERİCİ"

Bu rakamlara gitmem beni de çok gururlandırdı. Arda Turan ve Cengiz Ünder ile birlikte ben de üçüncü futbolcu olarak Türk futbolcularımızı Avrupa'da görmek istiyorum. Gerçekten gurur verici.

"İLK MAÇIM TOTTENHAM'A KARŞI"

"İlk maçım Tottenham'a karşı. Zaten ben Beşiktaş'ta Tottenham'a karşı oynamıştım zaten. İstanbul'da onları yendik, gol atmıştım. Wembley stadında güzel bir müsabaka olacak."

Cenk Tosun son olarak Atatürk Havalimanından Beşiktaş taraftarlarına da mesaj göndererek, "Beni desteklemeye devam etsinler." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)