comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cenk Tosun: "Everton taraftarı da Beşiktaş taraftarı gibi çok sadık"

27 Haziran 2018, Çarşamba 12:55
Cenk Tosun:

Everton'da forma giyen milli futbolcu Cenk Tosun, Everton taraftarlarını Beşiktaş taraftarlarına benzetti.

FutbolArena - İngiliz ekibi Everton'ın golcü futbolcusu Cenk Tosun, "Beşiktaş taraftarı bana çok sadıktı. Everton taraftarı da onlar gibi. Destekleriyle iyi işler yapabilmemiz için ilham veriyorlar" dedi.
 

Cenk Tosun, Everton'daki açıklamaları (27 Haziran Çarşamba)


Milli futbolcu Tosun, Everton Kulübü'nün internet sitesine açıklamalarda bulundu. İngiltere'ye geldiğinden bu yana taraftarın kendisine büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Cenk Tosun, "Kariyerimde şimdiye kadar hep büyük taraftarların önünde futbol oynama şansı yakaladım. Buraya geldiğim ilk günden bu güne kadar İngiliz taraftarlar büyük destek verdi. Everton taraftarı da Beşiktaş taraftarı gibi çok sadık. Başarılı işler yapabilmeniz için destekleriyle ilham veriyorlar. Sahaya adımınızı attığınız anda destekleriyle ekstra motivasyon sağlıyorlar" dedi.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Cenk Tosun'un Aboubakar mesajı (27 Haziran 2018 Çarşamba)


Beşiktaş transfer haberleri bugün Aboubakar ismiyle öne çıkarken Bein Sports, Beşiktaş'ın Porto'dan Aboubakar'ı kiralayacağını yazdı. 

Bu haber üzerine Beşiktaş'ın eski golcüsü Cenk Tosun da paylaşımda bulundu. 2016-2017 sezonunda Aboubakar ile partner olan ve Beşiktaş'ı şampiyonluğa taşıyan ikiliden Cenk Tosun, "Vincent Aboubakar hayırlı olsun. Şampiyon Beşiktaş" yazdı. 


Premier Lig ile ilgili haberlere Premier Lig Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)