comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cenk Tosun Atatürk Havaalanında! Sosyal medyayı sallayan paylaşım

30 Aralık 2017, Cumartesi 18:55
Cenk Tosun Atatürk Havaalanında! Sosyal medyayı sallayan paylaşım

Beşiktaşlı Cenk Tosun 30 Aralık Cumartesi günü akşam saatlerinde Atatürk Havaalanında görüntülendi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Everton'a transfer olup olmayacağı merak konusu olan Cenk Tosun'un akşam saatlerinde Atatürk Havaalanında görüntülenmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Sosyal medyada bir an da büyük hızla yayılan fotoğraf hakkında çeşitli spekülasyonlar ortaya atıldı. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!

CENK TOSUN ATATÜRK HAVAALANINDA GÖRÜNTÜLENDİ
Beşiktaş ile Everton arasında önceki gün transfer pazarlıkları yapılırken, 30 Aralık Cumartesi günü akşam saatlerinde Cenk Tosun'un Atatürk Havaalanında görüntülenmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Paylaşımı yapan görevlilerden Mehmet Akif, "Paşamız gidiyor. Yüzler gülse de, içimiz buruk." ifadelerini kullandı. Sosyal medyada hızla yayılan bu fotoğraf aynı zamanda Cenk Tosun'un yılbaşı tatili için yurt dışına gittiği şeklinde de yorumlandı. 
 

Cenk Tosun'un Everton'a transferinde son dakika haberleri


Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun'a talip olan Everton kulübünün yetkilileri 29 Aralık Cuma günü İstanbul'a gelerek Beşiktaş yönetimiyle bir araya geldi. Beşiktaşlı idarecilerin Cenk Tosun için İngiliz yetkililere ilk cevabı 28 milyon euro ve bu rakamın önemli bir kısmının peşin ödenmesi yönünde oldu. Everton ise yaptığı teklifi 22.5 milyon euro değerindeki teklifi 24 milyon 750 bin euro'ya çıkarınca Beşiktaş'ın son cevabı 27 milyon euro oldu. Yapılan pazarlıklar neticesinde arada 2 milyon 250 bin euro euro civarında bir fark kaldı. Anlaşmanın sağlanması halinde Salı gününe kadar Cenk Tosun'un Everton'a transferinin noktalanması bekleniyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.