comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Cem Dizdar'dan TRT Spor canlı yayında "tedavi ol" sorusuna ilginç cevap!

12 Ekim 2017, Perşembe 19:00
Cem Dizdar'dan TRT Spor canlı yayında

TRT Spor yorumcusu ve spor yazarı Cem Dizdar, canlı yayında bir seyircinin "Tedavi olması lazım." sorusuna ilginç bir yanıt verdi. 

FutbolArena - TRT Spor yorumcusu ve gazeteci Cem Dizdar, son programında bir seyircinin gelen mesajına ilginç yanıt verdi. Program esnasında seyirciden gelen "Cem Dizdar'ın ruh sağlığı bozuk, muayane olsun parasını ben vereceğim." cevabına Dizdar'dan canlı yayında ilginç bir yanıt geldi. 

Geçtiğimiz gün Fanatik Gazetesi'nde "Tescillendi. Beşiktaş halkın takımı." yazısıyla dikkat çeken ve sosyal medyada büyük yankı uyandıran Cem Dizdar özellikle önceki programlarda Beşiktaş'ın Atınç'ı Leipzig'e transferindeki yüksek bonservis bedeli hakkında "Araştırılmalı." şeklindeki yorumuyla siyah beyazlı taraftarlardan büyük tepki toplamıştı. 
"ÇOK PARASI GİDER"

Cem Dizdar, TRT Spor'daki programında bir seyircinin "Ruh sağlığı bozuk, muayene olsun parasını ben vereceğim." sorusuna yanıt verdi. Dizdar, "Cem Dizdar'ın ruh sağlığı bozuk, muayene olsun parasını ben vereceğim. Bunları söylüyorsun, olumsuzluğa söylüyorsun. Projesi nedir Federasyonun diyorsun bir şey yok. Hayır yani ben psikoloğa giderse tedavim uzun sürer, ödeyemez parasını. Doktorla da uzatırım konuyu yani. Zor olur, kolay olmaz. Çok parası gider yani." ifadelerini kullandı. 


Beşiktaş halkın takımı Cem Dizdar'ın Fanatik Gazetesi'ndeki yazısı


Stat yapımına harcanan para devletin, yani halkın! Gelinen noktada durum yıllarca tribünlerine gerilen pankartları doğrular nitelikte; Beşiktaş ‘Halkın Takımı'dır...

Bir maç yetti!.. Er geç ortaya çıkmak gibi ‘kötü huy'a sahip doğrular, yine gözlerimize doldu... Çoğumuzun bildiği ama unuttuğu bir şeyi daha hatırladık Ampute Milli Takım'ın Avrupa Şampiyonu olduğu maçta sonra. Cumhurbaşkanı Erdoğan maçın oynandığı stadın, yani gündelik geçici kullanımdaki adıyla -öyle ya belki yakında o isim de değişebilir- Vodafone Park'ın yapımında parayı kendilerinin verdiğini söyledi. 

Türkiye'de ‘kendi parasıyla stat yapan tek takım' olarak propaganda yapan Beşiktaş Yönetimi'nden bu konuda henüz ses yok. Çıkacağını da beklemiyoruz değil mi? En fazla diyecekler ki; “Resmi olarak açıkladığımız 1 milyar 766 milyon 209 bin 342 lira olan borcumuzun içinde devlete olan borcumuz da var. Ödeyeceğiz!” Yani geldiğimiz noktada durum şu; stadın üzerinde yükseldiği toprak devletin, yani halkın! Stat yapımına harcanan para devletin, yani halkın! Gelinen noktada durum yıllarca tribünlerine gerilen pankartları doğrular nitelikte; Beşiktaş ‘Halkın Takımı'dır.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.