comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Canlı yayında Vida - Muslera transfer tartışması

12 Temmuz 2018, Perşembe 21:35
Canlı yayında Vida - Muslera transfer tartışması

A Spor Transfer Raporu programında Evren Turhan, Muslera için 15 milyon euro değerindeki olası bir transfer teklifi üzerine, Vida'yı örnek gösterdi ve "Alakası olmayan adamlar için 40-50 milyon euro diyorsunuz. Muslera'ya 15 milyon euro olur mu? Vida 40 ise, Muslera 100 milyon euro." dedi. 

FutbolArena - Beşiktaş forması giyen Domagoj Vida'nın Hırvatistan Milli takımıyla Dünya Kupası'nda sergilediği performans sonrası piyasa değerinin yükselmesiyle ilgili olarak A Spor Transfer Raporu programında Evren Turhan ile sunucu Aykut İnce arasında küçük bir tartışma yaşandı. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Domagoj Vida'nın 40 milyon euro transferi


Galatasaray'da Muslera'ya iyi bir teklif gelmesi halinde satılabileceği sorusu üzerine konuşan Evren Turhan, "15 milyon euro ne yapıyorsunuz? Hiç alakası olmayan adamlar için burada 40-50 milyon euro diyorsunuz" şeklinde konuşunca araya giren Aykut İnce, "Bir dakika, yanlış söylüyorsunuz. Vida'nın 40 milyon euro piyasası var. Bunu haber yaptık ve Vida için gelen ilk teklif 18 milyon euro. Bu fiyatları biz çıkarmıyoruz." dedi. 

Evren Turhan ise devamında, "Vida'nın Avrupa piyasası yok. 3 maçla birlikte oyuncu 40 milyon euro ederse, Muslera 100 milyon euro etmeli. Vida'nın özellikleri iyi. Avrupa'da bu oyunculara baktığınız zaman 40 milyon euro zor. 15 milyon euro civarı ve biraz üstü çok iyi olur tabi. Her halükarda Beşiktaş bu işten karlı çıkacaktır ama 15 milyon euro ne yapıyorsunuz? Siz burada hiç olmayan adamları 40-50 milyon euro diyorsunuz." diye konuştu. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.