comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Canlı yayında açıkladı: 'Beşiktaş & Talisca görüşmeleri sürüyor'

11 Nisan 2020, Cumartesi 23:54
Canlı yayında açıkladı: 'Beşiktaş & Talisca görüşmeleri sürüyor'

Atakan Kurt, Beşiktaş'ta son gelişmeleri FutbolArenaTV canlı yayında anlattı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta yönetim ve Dorukhan arasında neler yaşandı? Atakan Kurt, FutbolArenaTV canlı yayına bağlanarak siyah beyazlı kulüpteki son gelişmeleri aktardı. 

"DORUKHAN VE YENİ YÖNETİM DE HAKLI"
Dorukhan'ın haklı olduğu taraflar da var. 350 bin euro'ya oynuyor. Kendi bölgesinde görev yapan ve yedeği oynayan oyuncu, ondan 5 kat fazla kazanıyor. Eski başkan Fikret Orman ve eski yönetim kurulu üyeleri söz vermişler Dorukhan'a. Senin maaşını iyileştireceğiz. Bu da makul aslında. 350 bin euro alıyor çünkü. Dorukhan cephesi 1.8 milyon euro talep etti. 1.5 milyon euro'ya anlaşırız dediler. Burak Yılmaz eski yönetimle sözleşme imzaladı ama Dorukhan cephesi hızlı davranmadı bu konuda. Yeni yönetim, eski yönetimin verdiği sözleşme bizi bağlamaz diyorlar. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Talisca Beşiktaş'a gelecek mi?


Beşiktaş'ın bonservisi elinde olan 4 yabancı futbolcuyla görüştüğünü söyleyen Atakan Kurt, Talisca konusunda ise heyecanlandıran bilgileri aktardı ve "Talisca gelebilir. Ciddi anlamda görüşmeler sürüyor. Eğer Beşiktaş'ın istediği şartlar oluşursa tabi. Talisca sonuçta parayı kazandı. 2.5 yıldır büyük paralar kazandı. Sülalesine yetecek parayı kazandı. Beşiktaş'a geri dönerek, kendisini ispat etme, eski heyecanı isteğinde Beşiktaş'ta oynarken Manchester United ile pazarlık yaptı çünkü. Çin'de bunu yapamaz. Çin'den Manchester United'a gidemez. Bu ilgiyi çekemez." dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!