comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan iddialara sert tepki! 'İftira'

07 Mart 2018, Çarşamba 20:06
Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan iddialara sert tepki! 'İftira'

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı, sosyal medyadan peş peşe açıklamalar yaparak çıkan haberleri yalanladılar.

FutbolArena - Beşiktaş'ın başarılı oyuncusu Caner Erkin'in trafikte bir taksi şoförü ile kavga ettiği ve müdahale etmek isteyen eşi Şükran Ovalı'ya "İçeri gir, sen hamilesin" dediği iddia edilmişti. Caner Erkin olayın ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
 

Caner Erkin taksi şoförü ile kavga mı etti?


Magazin basınında sıklıkla yer bulan Caner Erkin - Şükran Ovalı çifti için ortaya atılan son iddia ikiliyi çileden çıkardı. Taksi şoförünü döverek küfürler ettiği iddia edilen milli futbolcu, sosyal medya hesabından duyurduğu yazıda, "Bugün hakkımızda çıkan haberler tamamen hayal ürünü ve iftiradır." ifadelerini kullandı. Ayrıca Şükran Ovalı da Instagram hesabı aracılığıyla iddiaları yalanlarken okuduklarına inanamadığına vurgu yaptı.
 
ŞÜKRAN OVALI'NIN AÇIKLAMASI:
 

TAKSİ ŞOFÖRÜ NELER DEMİŞTİ?

Posta Gazetesi'nin haberine Caner Erkin ile tartışan taksi şoförü Duymayan Kalmasın programında yaptığı açıkalamalarda, "Eşi bana çok ağır küfürler etti. Caner eşine "hamilesin sen içeri gir" dedi. Sonrasında kim olduklarını bilmediğim ama korumaya benzeyen kişiler geldi. Benim üzerime yürüdü. Caner ve eşi gitti. Polisi aradım onlarda "mahkemeye ver" dedi. Ben sadece rapor tutmak istemiştim. Onlar bana "Sen para koparmaya çalışıyorsun" dedi. Kazadan kaynaklanan maddi hasarı karşılamalarını istemiyorum. Benim gururum kırıldı. Onlardan özür bekliyorum." ifadelerini kullanmıştı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"