comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Çağdaş Sevinç: 'Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki başarısı...'

15 Mart 2018, Perşembe 19:11

Beşiktaş'ın, Şampiyonlar Ligi'nde Bayern Münih ile oynadığı maçları ve siyah beyazlıların bu sezonki genel performansını Çağdaş Sevinç yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Bayern Münih'e elenmesine rağmen bu sezon Devler Ligi'nde özellikle grup aşamalarında sergilediği performansla hem büyük takdir topladı, hem de bu sezon ülke puanına büyük katkıda bulundu. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde bu sezonki performansını ve Bayern Münih maçlarını beIN Sports Detay programında Çağdaş Sevinç yorumladı. 

"BAYERN MÜNİH ÇOK ÖRNEK BİR KULÜP"
Bayern Münih çok daha köklü bir kulüp olmasına rağmen Beşiktaş ve Türkiye'ye saygı gösterdiler. Farklı kazanmalarına rağmen değişik bir tavır sergilemediler. Örnek bir tutum sergilediler. Saha içinde her iki maçta da disiplinli ve kendi futbolunu oynayan bir takım görüntüsü verdiler.

"ŞENOL GÜNEŞ'İN BİR LAFI VARDI..."

Şenol Güneş'in basın toplantısında bir lafı vardı, özellikle vurgulamak istedim. Keşke 3 kere daha Bayern Münih ile oynasak dedi. Gerçekten bir şeyler öğreniyorsunuz. Beşiktaş adına çok önemli tecrübe ve ciddi bir kazanç oldu. Bunun yanı sıra Cenk Tosun'un transferi, Talisca'nın milli takıma seçilmesi gibi unsurları da dahil edersek prestij adına da önemli bir sezon oldu Beşiktaş için. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.