comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Çağdaş Atan, Beşiktaş'tan özür diledi: 'Kabul etmek büyüklüktür'

27 Ocak 2020, Pazartesi 21:08
Çağdaş Atan, Beşiktaş'tan özür diledi: 'Kabul etmek büyüklüktür'

Sergen Yalçın'ın yardımcısı Çağdaş Atan, Beşiktaş hakkındaki sözleri nedeniyle bir kez daha özür diledi.

FutbolArena - Beşiktaş teknik direktör arayışlarında Sergen Yalçın ile görüşürken, Çağdaş Atan cephesinden yeni bir paylaşım geldi. Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve Sergen Yalçın'ın yardımcısı Çağdaş Atan, yıllar sonra yeniden özür diledi.
 

Çağdaş Atan Beşiktaş'tan neden özür diledi?


Siyah beyazlı kulüpten oynarken "Beşiktaş benim için bitmiştir" açıklamasını yapan Çağdaş Atan, daha sonra bu sözleri nedeniyle özür dilemişti. Sergen Yalçın'ın Beşiktaş ile görüşmesi nedeniyle dönüşü gündeme gelen Çağdaş Atan, yıllar önce ettiği özrü sosyal medya hesabından tekrarladı.

"ÖZRÜ KABUL ETMEK BÜYÜKLÜKTÜR"
Çağdaş Atan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Sergen Hocanın bu transferi gerçekleşir gerçekleşmez ama ben artık 40 yaşında bir teknik adamım. 26 yaşımda futbolcuyken yaptığım bir hata bir daha önüme çıksın istemem. Özrü kabul etmek büyüklüktür. Saygılar" ifadelerini kullandı. Çağdaş Atan bu paylaşımı yaparken 2009 yılında dilediği özrü hatırlattı.

ÇAĞDAŞ ATAN NELER DEMİŞTİ?
Çağdaş Atan 2 yıl formasını giydiği Beşiktaş'ta oynarken, "Beşiktaş benim için bitmiştir. Zaten Beşiktaş formasını giymek istemiyorum. Beşiktaş 10 sene şampiyon olamaz" açıklamasıyla gündem olmuştu.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)