comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Burak Yılmaz'dan tepki: "Yabancı arkadaşlar ülkesine mi gitsin?"

15 Mart 2020, Pazar 22:22
Burak Yılmaz'dan tepki:

Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz, Galatasaray maçının ardından koronavirüs tartışmalarına tepki gösterdi.

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig'in 26. haftasında sahne alan dev derbide Beşiktaş ile 0-0 berabere kaldı. Koronavirüs tartışmalarına tepkili olan Beşiktaşlı futbolcu Burak Yılmaz, Galatasaray maçının ardından açıklamalarda bulundu.
 

Burak Yılmaz, Galatasaray - Beşiktaş derbisi açıklamaları


Tecrübeli futbolcu, koronavirüs sebebiyle çok panik olduğunu ifade ederek, "Dünyadaki en güvenli ülkeyiz şu an. Tedbirler alınmış durumda, haddimi aşmak istemiyorum ama yabancı arkadaşlara söylüyorum hepimizin canı, evladı var. Devletimiz önlem alıyor. Allah'ın izniyle bu durumu atlatacağız. Hepimiz çekiniyoruz, korkuyoruz ama sahaya çıkıp işimizi yapmak zorundayız." dedi.

"YABANCI ARKADAŞLAR KENDİ ÜLKELERİNE Mİ GİTSİN?"
Burak Yılmaz sözlerinin devamında, "Nasıl etkiler hep beraber çıkıp göreceğiz. Biri şampiyon olacak biri galip gelecek, biri mağlup olacak. Her şey insan sağlığı için. Hepsinin tedirginliği var, paniği var biz de hafta içinde onlarlaydık konuştuk, doktorlarla konuşturduk, gerekli açıklamalar her şey yapıldı. Yabancı arkadaşlar ne yapsınlar kendi ülkelerine mi gitsinler. Hiçbir şeye karşılık konuşma yapmadım, herkes sakin olsun, kendi insanımız da sakin olsun" dedi. (DHA)

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)