comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Burak Yılmaz'dan Koronavirüs sözleri "TV'de her doktor farklı konuşuyor"

27 Mart 2020, Cuma 17:54
Burak Yılmaz'dan Koronavirüs sözleri

Burak Yılmaz, Koronavirüs salgını süresince gündeme dair açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Burak Yılmaz, ailesiyle birlikte CNN Türk'e canlı bağlanarak Koronavirüs salgını süresince Evdekal çağrısı hakkında açıklamalarda bulundu. 

"BİZDE HER ŞEY YOLUNDA"
Bizde her şey iyi. Gayet yolunda. Oyun oynuyoruz. Çocuklarımız öğretmenlerin yolladığı etkinlikleri yapıyorlar. Sağlığımız yerinde. Gelişmeleri de takip ediyoruz. Her şey yolunda. 

"KULÜBÜMÜZDEN BİZE PROGRMA YOLLADILAR"

Kulübümüzden bize program yolladılar. Bir tek bahçeye iniyoruz zaten. En fazla yürüyüş yapıyoruz. Evde bisiklet var, onu çeviriyoruz. Tabi ne kadar hazır olabiliriz onu bilmiyoruz. Bu salgınla birlikte futbolu çok fazla düşünemiyoruz. Futbolu hayatımızın merkezine koyarak yaşadık. Ancak futboldan daha önemli durum söz konusu. İnşallah salgın bittikten futbol yeniden hayatımızın merkezine girecektir. 

"TV'DE HER DOKTOR FARKLI BİR ŞEY SÖYLÜYOR"

Serzeniş değil bu ama. Doktorları dinliyoruz. Herkes farklı şey söylüyor. Gelen paketleri birisi 3 gün, birisi 2 saat dışarıd kalsa yeter diyor. Birisi maske kulalnın, birisi hastalarımızs kullansın diyor. Birisi virüs havada yaşamaz, birisi yaşayabilir diyor. Kendimizce her şeyi dezenfekte ederek yaşıyoruz. Ben bütün doktorlarımıza, sağlık personelimize minnettarız. Hepsinden Allah razı olsun. Her akşam onları alkışlıyoruz. İnşallah başaracaklar. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)