comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bülent Korkmaz'dan 6 gollü mağlubiyet sonrası Beşiktaş sözleri

03 Şubat 2019, Pazar 22:20
Bülent Korkmaz'dan 6 gollü mağlubiyet sonrası Beşiktaş sözleri

Antalyaspor teknik direktörü Beşiktaş karşısında alınan 6 gollü mağlubiyeti "Ağır bir sonuç" olarak nitelendirdi.

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'in 20. haftasında konuk olduğu Antalyaspor'u 6-2 mağlup etti. Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz 6-2 kaybettikleri Beşiktaş maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Gol pozisyonlarına da girdik. 3-2'yi yakalayabilseydik belki farklı bir senaryo olabilirdi. Ama maalesef bugün çok bireysel hata yaptık. Sonuçta 6-2 mağlup olduk. Tabii ki ağır bir yenilgi” açıklamasını yaptı. 
 

Bülent Korkmaz, Antalyaspor Beşiktaş maç sonu açıklamaları


Kalesinde 6 gol gören Antalyaspor, maçtan 6-2 mağlup ayrıldı. Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, 6-2 kaybettikleri maç sonrası basın toplantısı düzenledi.

Toplantıda gazetecilere açıklamalarda bulunan Korkmaz, “Gol pozisyonlarına da girdik. 3-2'yi yakalayabilseydik belki farklı bir senaryo olabilirdi. Ama maalesef bugün çok bireysel hata yaptık. Sonuçta 6-2 mağlup olduk. Tabii ki ağır bir yenilgi. Ama her zaman için şunu söylüyorum. Her hafta bir engel. Bu engelden düştük, şimdi hep beraber kalkacağız. Önümüzdeki engeli atlamaya çalışacağız. Dolayısıyla geçmiş olsun diyorum. Klasik bir söz olacak ama bundan sonraki maçlara bakacağız” dedi. 
Yeni transferleri neden oynatmadıkları yönündeki bir soruya ise Bülent Korkmaz şu yanıtı verdi: 
“Kısa bir süre önce geldiler. Zaten 2 gündür bizimle idmana çıkıyorlar. Diego'da sakattı, yeni geçti. Ama tekrar nükseder ve tam da hazır olmadığı için onu da oynatmadık.” 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)