comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Bratislava'da Beşiktaş coşkusu: 'Tarih yazdık inanılmaz!'

20 Eylül 2019, Cuma 00:43
Bratislava'da Beşiktaş coşkusu: 'Tarih yazdık inanılmaz!'

Slovak basını, Slovan Bratislava - Beşiktaş maçının ardından Bratislava'nın tarihi bir galibiyet aldığını yazdı. Teknik Direktör Jan Kozak ve futbolcular ise tarif edilemez duygular yaşadıklarını söyledi. 

FutbolArena Dış Haberler - UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki ilk maçında Beşiktaş'ı 4-2 mağlup eden Slovan Bratislava'da teknik direktör Jan Kozak ve futbolcular maç sonunda konuştu. Slovak basını ise Bratislava'nın Beşiktaş karşısında tarih yazdığını manşete taşıdı. 

SLOVAN BRATİSLAVA CEPHESİ 
Slovan Bratislava Teknik Direktörü Jan Kozak: "Harika bir duygu. İnanılmaz bir sonuç. Bu akşam büyük bir hikaye yazdık. Çok mutluyum. Oyuncularım muhteşemdi. Oyuncularım saygıyı hak ediyor. 

Greif: Duygularımı tarif etmekte zorlanıyorum. Maç bir anda aleyhimize dönerken, son bölümlerde harika bir reaksiyon verdik ve 2 gol bulduk. Duygu patlaması yaşadık. Bugün takım arkadaşlarımla gurur duyuyorum. 

Sporar: "Beşiktaş gibi büyük bir takıma 4 gol attık. Tüm Slovakya bununla gurur duyuyor. Yenik duruma düştüğümüz anda bile inandık. Taraftarlarımız cezası nedeniyle yoktu ama stattaki çocuklar, onlara ve tabi ki taraftarlarımıza bu galibiyeti armağan ediyoruz. 

Ljubicic: "Beşiktaş'a ilk yarıda çok fazla saygı duyduk. İkinci yarıda ise çok iyiydik ve hücumda daha etkili ataklar sergiledik. Böyle devam etmek istiyoruz." 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)