comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Boyko'ya sert sözler: "Tam bir sıçansın"

24 Mart 2018, Cumartesi 00:19
Boyko'ya sert sözler:

Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e kiraladığı kaleci Boyko, burada da hatalı goller yemeye devam edince Artem Milevsky, Ukraynalı kaleciye son derece sert sözler sarfetti. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'a geldiği günden bu yana forma şansı bulamayan ve oynadığı maçlarda da hatalı goller yedikten sonra gözden çıkarılan Denys Boyko, bu sezonun ikinci yarısında Dinamo Kiev'e kiralandıktan sonra da düşük performansıma devam etitrdi.

Öte yandan Boyko'nun performansını Dinamo Kiev'in eski futbolcusu Artem Milevsky sosyal medyadan eleştirirken, son derece ağır bir kelime kullandı. 
Dinamo Kiev'de uzun yıllar forma giyen Artem Milevsky kendisine ait instagram hesabından kaleci Boyko'ya sert eleştirilerde bulunurken, "Dinamo Kiev'in kalesinde bir sıçan var, böyle goller yemesi normal. Başkan Surkis'e iyi şanslar diliyorum." ifadelerini kullandı. 

BOYKO'DAN CEVAP GECİKMEDİ

Kaleci Denys Boyko ise Milevsky'nin bu sözlerine karşılık olarak, "Herkesin fikri farklıdır. Bu konuda fazla konuşarak Milevsky'yi reklam etmek istemiyorum. Onu kendi vicdanına bırakıyorum." diye konuştu. 


Boyko Beşiktaş'a geri dönecek mi?


Geçtiğimiz haftalard Dinamo Kiev Başkanı Igor Surkis, Denys Boyko hakkında yaptığı açıklamada, "Boyko bu devre arasında bizim en büyük kazançlarımızdan biri oldu. Sezon sonunda onun bonservisini Beşiktaş'tan alabiliriz." dedi. Ancak uzun süredir forma giyemediği için sık sık sakatlık problemleri yaşayan, en önemlisi de yediği hatalı gollerde pozisyon hatası yapan kaleci Boyko'nun bonservisini alma konusunda başkan Surkis ve yönetim kurulu geri adım atmış durumunda. Ukrayna basınında yer alan haberlere göre Dinamo Kiev yönetimi, kaleci Boyko'nun bonservisini alma konusuna şu an itibariyle sıcak bakmıyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.