comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Boyko'nun Beşiktaş'a zararı sürüyor

21 Mart 2018, Çarşamba 17:31

Beşiktaş'ın sezonun ikinci yarısında Dinamo Kiev'e kiraladığı kaleci Boyko'nun bonservisini alma konusunda Ukrayna kulübü karar değiştirdi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'a büyük umutlarla gelen fakat siyah beyazlı takımda beklenen şansı bulamadıktan sonra oynadığı maçlarda da hatalı goller yiyen kaleci Boyko, bu sezon ikinci yarısında da lisans çıkarılamayınca Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımına kiraladı.


Boyko Beşiktaş'a geri dönecek mi?


Dinamo Kiev'de as kalecinin sakatlığı nedeniyle direkt olarak ilk 11'de forma giyen Boyko'nun performansı hem Ukrayna basınında, hem de Dinamo Kiev yönetimi tarafından soru işareti olarak yorumlandı. AEK, Lazio ve ligde oynanan Zorya Luhansk maçlarında yediği hatalı goller nedeniyle eleştirilen kaleci Boyko'nun sezon sonunda bonservisini alma konusunda da Dinamo Kiev yönetimi kararsız kalmış durumda. 

Geçtiğimiz haftalard Dinamo Kiev Başkanı Igor Surkis, Denys Boyko hakkında yaptığı açıklamada, "Boyko bu devre arasında bizim en büyük kazançlarımızdan biri oldu. Sezon sonunda onun bonservisini Beşiktaş'tan alabiliriz." dedi. Ancak uzun süredir forma giyemediği için sık sık sakatlık problemleri yaşayan, en önemlisi de yediği hatalı gollerde pozisyon hatası yapan kaleci Boyko'nun bonservisini alma konusunda başkan Surkis ve yönetim kurulu geri adım atmış durumunda. Ukrayna basınında yer alan haberlere göre Dinamo Kiev yönetimi, kaleci Boyko'nun bonservisini alma konusuna şu an itibariyle sıcak bakmıyor. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.