comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Boyko ve eşine büyük tepki: "Para harcamayın kovulacaksınız!"

20 Şubat 2019, Çarşamba 22:09
Boyko ve eşine büyük tepki:

Dinamo Kiev taraftarları, Beşiktaşlı eski kaleci Boyko'nun eşi Valeria'nın instagram paylaşımlarına öfke dolu mesajlar yağdırdı. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan Dinamo Kiev'e transfer olan kaleci Boyko'ya Dinamo Kiev taraftarlarından büyük öfke! Dinamo Kiev ile Olympiakos arasında UEFA Avrupa Ligi'nde oynanacak olan mücadele öncesinde Ukraynalı futbolcunun eşine Dinamo Kiev taraftarları sert tepki gösterdi. 

Boyko'nun performansından memnun olmayan Dinamo Kiev taraftarları, Miami'de tatil yapan Ukraynalı kalecinin eşi Valeria'ya tepki dolu birçok mesaj gönderdi. Taraftarların ortak görüşü, "Miaimi'de çok fazla para harcamayın. Çünkü yakında eşinizle birlikte Dinamo Kiev'den kovulacaksınız. Ondan sonra nasıl yaşayacaksınız?" şeklindeydi. 

Dinamo Kiev'e transfer olduktan sonra yediği hatalı gollerle eleştirilen Boyko, her ne kadar Ukrayna Ligi'nde sezonun ilk yarısında kurtarış anlamında en iyiler arasında yer almasına rağmen kritik maçlardaki hataların Dinamo Kiev'i şampiyonluk yarışında geriye düşünce, taraftarlar faturayı Ukraynalı kaleciye kesti. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

BOYKO'NUN EŞİNİN PAYLAŞIMLARI:
FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)