comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Boateng'den Beşiktaş sözleri: 'Fiorentina'ya hala kızgınım'

26 Nisan 2020, Pazar 14:27
Boateng'den Beşiktaş sözleri: 'Fiorentina'ya hala kızgınım'

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Kevin-Prince Boateng, siyah beyazlı kulüpte mutlu olduğunu ve Fiorentina'ya kızgınlığının geçmediğini söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın İtalya Serie A ekibi Fiorentina'dan kiraladığı Kevin-Prince Boateng, siyah beyazlı takımdaki günlerini değerlendirdi. Ganalı yıldız, eski teknik direktörü Vincenzo Montella'ya kızgın olduğunu söyledi.
 

Kevin-Prince Boateng'den Beşiktaş ve Fiorentina açıklamaları


Sky Sports'a konuşan Kevin-Prince Boateng, "Beşiktaş'ta mutluyum. Takım arkadaşlarımla ve teknik direktörümle hemen kaynaştık. Fiorentina'ya hala biraz kızgınım. Montella ile birbirimizi anlayamadık." diye konuştu. Boateng, Fiorentina kariyerinde 14 maça çıkmış ve 1 gol kaydetmişti.

"GERÇEK BOATENG'İ GÖSTEREMEDİM"
Eski teknik direktörü Montella ile anlaşamadıklarına değinen Boateng, "Fiorentina'ya gerçekten büyük bir istek ve yüksek moral ile gittim. Coşkulu taraftarların olduğu, benim için doğru bir yerdi. Bir süre sonra gol ve asist baskısına maruz kaldım. Aslında hala biraz kızgınım çünkü gerçek Boateng'i gösteremedim. Montella ile birbirimizi anlayamadık. Taktiğini değiştirdi. Artık merkezin daha az topla buluşmasını istiyordu." dedi.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!