comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Boateng, Beşiktaş'ta kalacak mı? Sezon sonu planı

05 Mayıs 2020, Salı 18:08
Boateng, Beşiktaş'ta kalacak mı? Sezon sonu planı

Gana basını Beşiktaşlı Kevin-Prince Boateng'in sezon sonu Fiorentina'ya geri döneceğini yazdı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde Fiorentina'dan kiraladığı Kevin Prince Boateng hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Kısa zamanda gösterdiği performansla alkış toplayan Ganalı futbolcunun, sezon sonu Fiorentina'ya döneceği öne sürüldü.
 

Beşiktaş, Kevin Prince Boateng'in bonservisini alacak mı?


Ghana Soccer Net sitesinin haberine göre harcamalarına dikkat etmek zorunda olan Beşiktaş, yüksek maaşı nedeniyle Kevin Prince Boateng ile yola devam etmeyecek. Ganalı yıldızın sezon sonunda Fiorentina'ya döneceği belirtildi.

BOATENG BEŞİKTAŞ'TAN AYRILIYOR İDDİASI
Nakit sıkıntısı yaşayan Beşiktaş'ın, koronavirüs pandemisinden sonra oluşan kriz nedeniyle Boateng'i kadroda tutamayacağı ifade edildi. Beşiktaş formasıyla 6 maçta 2 gol atmayı başaran Kevin Prince Boateng'in Loris Karius gibi takımdan ayrılacağı vurgulandı.

BOATENG'DEN KARİYER AÇIKLAMASI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde kariyerini değerlendiren Boateng, "Dünyada futbolu bıraktıktan sonra aynaya bakıp "Ben her şeyi başardım" diyecek sadece iki futbolcu var. Birisi Ronaldo, diğeri Messi. Geri kalanlar ise kariyerleri boyunca her zaman "Daha fazlasını yapabilirim." demeli. Ben de daha fazlasını yapabileceğime eminim. Biliyorum. 18 yaşında kendimi kontrol edememiştim. Olağanüstü kariyerim oldu. Birçok ülkede oynadım. Dil öğrendim ve farklı kültürler tanıdım. O yüzden her şeyin nasıl gittiğinden ziyade yaşadıklarımdan memnunum." ifadelerini kullanmıştı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"