comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK TV Yayın Akışı 9 Mart 2018 Cuma (BJK TV Canlı İzle - Frekans Bilgileri)

09 Mart 2018, Cuma 11:21

BJK TV canlı izle seçeneği ve kanalın programları ile ilgili tüm detaya haberimizde. Beşiktaş TV canlı ve şifresiz izle.

BJK TV 9 Mart 2018 Cuma canlı yayın akışının yanı sıra, BJK TV izle seçeneğine FutbolArena.com'dan ulaşabilirsiniz. Siyah beyazlıların buluşma noktası olan kanalla ilgili günlük yayın akışı ve canlı izleme detayları haberimizde yer alıyor.
 

Beşiktaş TV uydudan nasıl izlenir? BJK TV, Digitürk kaçıncı kanalda?


Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi yayın organı BJK TV, Türksat uydusu ve Digitürk 74. Kanaldan yayın hayatını sürdürüyor. Siyah beyazlı gündeme dair tüm gelişmelerin aktarıldığı kanalda, Beşiktaş takımları ile ilgili tüm bilgiler özel röportaj ve haberlerle siyah beyazlı taraftarlara ulaştırılıyor. Karakartal ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra günün gazetelerindeki Beşiktaş haberlerine yer veriliyor.
 

Beşiktaş altyapı maçları BJK TV'de canlı yayınlanıyor mu?


Özellikle futbol branşı ile ilgili canlı yayınların yapıldığı BJK TV'de altyapı maçları naklen yayınlanıyor. Beşiktaş Futbol branşının alt yapıda gerçekleştirdiği tüm organizasyonlar şifresiz olarak ekrana geliyor. Ayrıca Futbol A Takımı'nın oynadığı bazı hazırlık maçların yayınları da BJK TV kanalından şifresiz olarak izleme imkanınız bulunuyor. Futbol Takımının maç günlerinde canlı anlatım programlarıyla da karşılaşmayı izleyemeyen taraftarlar için BJK TV buluşma noktası oluyor.

BJK TV Frekans Bilgileri:

FREKANS:11675,5
Pol:V
SR:24444
FEC:3/4
 

BJK TV Yayın Akışı 9 Mart 2018 Cuma (BJK TV Canlı İzle)

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.