comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK TV, Vodafone Park'ta ne zaman açılıyor? (BJK TV HD yayına geçti mi?)

26 Mart 2018, Pazartesi 16:03
BJK TV, Vodafone Park'ta ne zaman açılıyor? (BJK TV HD yayına geçti mi?)

BJK TV HD yayına geçti mi? Beşiktaş Kulübünün resmi televizyonu olan BJK TV, Vodafone Park'a taşındı. BJK TV Vodafone Park açılışı ne zaman yapılacak?

BJK TV canlı izle! Beşiktaş Kulübünün televizyonu olan BJK TV, Vodafone Park'a taşındı. BJK TV'nin HD olarak yayın yapacağı stüdyoları Vodafone Park'ta resmi açılış töreniyle hizmete girecek. BJK TV nasıl izlenir, BJK TV HD uydu frekansları neler gibi soruların yanıtları haberimizde olacak.
 

BJK TV'de hangi programlar var? BJK TV programları izle


Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi yayın organı BJK TV, Türksat uydusu ve Digitürk 74. Kanaldan yayın hayatını sürdürüyor. Siyah beyazlı gündeme dair tüm gelişmelerin aktarıldığı kanalda, Beşiktaş takımları ile ilgili tüm bilgiler özel röportaj ve haberlerle siyah beyazlı taraftarlara ulaştırılıyor. Karakartal ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra günün gazetelerindeki Beşiktaş haberlerine yer veriliyor.

Özellikle futbol branşı ile ilgili canlı yayınların yapıldığı BJK TV'de alt yapı maçları naklen yayınlanıyor. Beşiktaş Futbol branşının alt yapıda gerçekleştirdiği tüm organizasyonlar şifresiz olarak ekrana geliyor. Ayrıca Futbol A Takımı'nın oynadığı bazı hazırlık maçların yayınları da BJK TV kanalından şifresiz olarak izleme imkanınız bulunuyor. Futbol Takımının maç günlerinde canlı anlatım programlarıyla da karşılaşmayı izleyemeyen taraftarlar için BJK TV buluşma noktası oluyor.
 

BJK TV Vodafone Park açılış töreni saat kaçta?


Beşiktaş'tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Beşiktaş JK'nın resmi yayın organı BJK TV de Vodafone Park'a taşındı. BJK TV, Vodafone Park'ta yeni stüdyolarıyla ve HD görüntü kalitesi ile yayınlarına devam edecek.
 
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla, 27 Mart Salı günü Vodafone Park'ta gerçekleşecek resmi açılış törenimizde siz değerli basın mensuplarını da aramızda görmekten mutluluk duyacağız."

BJK TV FREKANSLARI

11674 
Pol:V 
SR:24444 
FEC:3/4 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!