comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK TV, Vodafone Park'a taşındı! Fikret Orman'dan açıklamalar

27 Mart 2018, Salı 13:23
BJK TV, Vodafone Park'a taşındı! Fikret Orman'dan açıklamalar

Beşiktaş Kulübünün resmi televizyonu olan BJK TV, Vodafone Park'a taşındı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman açılış konuşmasını yaptıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ın resmi televizyonu BJK TV'nin Vodafone Park'a taşınması resmiyet kazandı.. BJK TV'nin HD olarak yayın yapacağı stüdyoları Vodafone Park'ta resmi açılış töreniyle hizmete giriyor.

BJK TV stüdyolarının açılışını Başkan Fikret Orman ile birlikte Reha Muhtar gerçekleştirdi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK HD TV'nin açılış konuşmasını yaptı.


Fikret Orman'ın BJK TV HD açıklamaları


"HD OLARAK YAYINA BAŞLIYORUZ"

"Bizim artık dışarıda hiçbir yerimiz kalmadı. Stadı yıkarken televizyonu başka bir yere taşımıştık. Şimdi burada yeniden HD olarak başlıyoruz. Uyduya çıkmamızı istiyorlar ama şu an değil. BJK TV, Digiturk platformunda yayınlanmaya devam edecek."

"ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ"

"Ligde şanssız puanlar kaybettik. Artık daha sağlam bir şekilde ilerleyeceğiz. Şampiyon olmak istiyoruz. Başakşehir maçında kaybetmemizden ziyada oynadığımız oyun kötüydü. Rakibimiz 10 kişi oynamasına rağmen kaybettik. Futbolda dün yoktur. Önümüze bakıyoruz. Taraftarımıza 3. kez üst üste şampiyonluk sevinci yaşatmak istiyoruz."

"TALİSCA VE OĞUZHAN ŞU AN GÜNDEMİMİZDE YOK"

"Gündem boş olunca transfer iddiaları ortaya atılıyor. Bizim gündemimizde Talisca, Oğuzhan konusu yok. Kamuoyu ile paylaşmak zorunda değiliz her şeyi. Biz şampiyonluğa odaklandık. Talisca için bir atağımız olabilir mi? Olabilir. Zaten mesajı da verdik. Fakat şu anda tamamen lige odaklanmış durumdayız."
 

BJK TV'de hangi programlar var? BJK TV programları izle


Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün resmi yayın organı BJK TV, Türksat uydusu ve Digitürk 74. Kanaldan yayın hayatını sürdürüyor. Siyah beyazlı gündeme dair tüm gelişmelerin aktarıldığı kanalda, Beşiktaş takımları ile ilgili tüm bilgiler özel röportaj ve haberlerle siyah beyazlı taraftarlara ulaştırılıyor. Karakartal ile ilgili son gelişmelerin yanı sıra günün gazetelerindeki Beşiktaş haberlerine yer veriliyor.

Özellikle futbol branşı ile ilgili canlı yayınların yapıldığı BJK TV'de alt yapı maçları naklen yayınlanıyor. Beşiktaş Futbol branşının alt yapıda gerçekleştirdiği tüm organizasyonlar şifresiz olarak ekrana geliyor. Ayrıca Futbol A Takımı'nın oynadığı bazı hazırlık maçların yayınları da BJK TV kanalından şifresiz olarak izleme imkanınız bulunuyor. Futbol Takımının maç günlerinde canlı anlatım programlarıyla da karşılaşmayı izleyemeyen taraftarlar için BJK TV buluşma noktası oluyor.
 

BJK TV HD frekansı


11674 
Pol:V 
SR:24444 
FEC:3/4 

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!