comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK TV kapandı mı? BJK TV YouTube'da yayın yapacak mı?

31 Ağustos 2019, Cumartesi 11:01
BJK TV kapandı mı? BJK TV YouTube'da yayın yapacak mı?

Beşiktaş'ın bir süre önce kapatma kararı aldığı BJK TV bugün resmen yayın hayatına son verdi. BJK TV neden kapandı, BJK TV nerede yayın yapacak, BJK TV yayın gibi aramaların yanıtları haberimizde.

FutbolArena - Beşiktaş Kulübü'nün bir süre önc ekapatma kararı aldığı BJK TV resmen yayın hayatına son verdi. BJK TV neden kapandı, BJK TV yayın yapacak mı, BJK TV nerede olacak, BJK TV YouTube yayını olacak mı gibi soruların yanıtları da belli oldu. Siyah beyazlı kulübün iletişim faaliyetlerine nasıl devam edeceğinin detayları haberimizde. 
 

BJK TV neden kapandı? BJK TV son dakika haberleri 31 Ağustos 2019


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman bir süre önce BJK TV'nin kapatılacağını açıklamıştı. Orman, "Ben bile izlemiyorum, kimse izlemiyor" diyerek BJK TV'nin yayın hayatına son vereceğini belirtmişti. Bir süredir YouTube üzerinden yayın yapan BJK TV resmen kapandı. BJK TV'de çalışan 40 kişinin işine de son verilmiş oldu. Beşiktaş'ın ileşim faaliyetlerine sosyal medya üzerinden devam edeceği ifade edildi. 
 

BJK TV Youtube yayını olacak mı?


Beşiktaş'ın resmi kanalı olan BJK TV'nin Youtube üzerinden de yayın hayatına devam etmeyeceği belirtildi. Resmen kapatılan kanalın yerine Youtube kanalına özel olarak içerikler üretilmesi planlanıyor. Beşiktaş ayrıca Twitter, Facebook, Instagram ve Periscope gibi mecraları da daha sık kullanmayı hedefliyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!