comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer:Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan özel açıklama: 'Negredo'nun imzaladığı belge...'

16 Eylül 2018, Pazar 19:26
BJK Transfer:Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan özel açıklama: 'Negredo'nun imzaladığı belge...'

Beşiktaş'ta Alvaro Negredo konusunda yaşanan transfer bilmecesi üzerine kulübün Hukuki İşlerden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, FutbolArena'ya konuştu. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ın Hukuki İşlerden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Negredo'nun sağlık kontrollerinden geçmek üzere Dubai'ye gitmesi sonucunda havaalanında kendisine imzalattıkları belge hakkında FutbolArena'ya konuştu. 

"DURUMU TUTANAK ALTINA ALDIK"
FutbolArena'ya konuşan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Negredo'nun durumundan haberdar olduktan sonra Erdinç Gültekin'i havaalanına gönderip durumu noter vasıtasıyla tespit ederek, tutanak altına aldıklarını söyledi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

Bizim Negredo'nun gidişinden haberimiz de yok, onayımız da. Bu durumu öğrenince kulüp çalışanımızı gönderip durumu noter vasıtasıyla tespit ederek, tutanak altına aldık. Önümüzdeki süreci yaşayarak göreceğiz. Hukuken onayımız dışında başka bir kulüple sözleşme imzalanması mümkün değil. Negredo şu anda hala lisanslı Beşiktaş'ın sözleşmesi futbolcusudur. Son sözü söyleme yetkisi Beşiktaş'ın. 
 

Alvaro Negredo kaç yaşında? Negredo'nun Beşiktaş performansı, golleri ve asistleri


Geçe sezon transfer olduğu Beşiktaş formasıyla çıktığı ilk sezon 43 maçta toplam 15 gol atıp 9 da asist yapan Alvaro Negredo, bunların sadece 7'sini ligde yaparken, Süper Lig'de 6 da asist yapabilmişti. 33 yaşındaki Alvaro Negredo yıllık 4.350 milyon euro maaşı dışında 2.5 milyon euro da bonservis karşılığında Beşiktaş'a transfer olmuştu. Negredo bu sezon ise ligde ve Avrupa Ligi'nde 5 maçta oynadı ve 3 gol attı.

Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!
 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!