comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Vida, Quaresma, Fabri ve Negredo transferlerinde son durum

14 Temmuz 2018, Cumartesi 22:22
BJK Transfer: Vida, Quaresma, Fabri ve Negredo transferlerinde son durum

Beşiktaş'ın Avusturya kampını yerinden takip eden Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, siyah beyazlı takımdaki transfer gelişmelerini ve kamp dönemini aktardı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Avusturya'da süren kamp çalışmalarını yerinden takip eden Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, siyah beyazlı takımda yaşanan gelişmeleri beIN Sports'a aktardı. 

"FABRİ İLE KONUŞTUĞUMUZDA TÜRKİYE'DE MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEDİ"
Fabri beklentilerin üzerinde bir performans sergiledi. Sadece kurtarışlarıyla değil, karakteriyle de tam not aldı. Tekiflerin olması normal. 1 yıl sözleşmesi kaldı ve bundan sonra Fabri ile sözleşme uzatılana kadar bu tür teklifleri ön planda görebiliriz. Fabri ile ayak üstü sohbet etme şansımız oldu. Türkiye'de kalmak istediğini ve burada mutlu olduğunu söyledi. 

"BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ VİDA'DA 25 MİLYON EURO ÜZERİNİ DÜŞÜNÜYOR"

Beşiktaş'ın gündeminde asıl Vida var. Fikret Orman, finalden sonra kampa gelecek ve sonra İngiltere turu var. Leicester ve Liverpool'un isteği var. Everton da konuşuluyor ama buradan istekli bir teklif yok. Vida'nın gideceğini düşünüyorum. Rakamın da 20 milyon euro'yu gördüğüne inanıyorum. Başkan Fikret Orman biraz daha 25'in üzerini zorluyor. Konuşulan rakamlar 30'un civarında bir beklenti var. Vida yukarıya çıktıkça bu değer katlandı. 

"FERNANDES BEŞİKTAŞ'IN İSTEDİĞİ RAKAMLARA İNMİYOR"

Fernandes meselesi var. Beşiktaş'ın istediği rakamlara inmiyor. Beşiktaş yönetimi 10 numara transferinde 5-6 isim arasında duruyor ama Şenol Güneş illa 10 numara transferinden ziyade kanat özellikleri olan bir futbolcuya da sıcak bakıyor. 

"BEŞİKTAŞ SİSTEMİNİ ARIYOR"

Beşiktaş iyi çalışıyor. Slovakya kampında hava koşullarından sıkıntılar yaşandı ve Avusturya kampı verimli geçiyor. Biraz tempo ve kafaların durulmasına ihtiyacı var. Beşiktaş sistemini arıyor şu anda. Slovakya'da 4-4-2, burada Shakhtar maçında 4-5-1 oynandı. Vagner Love ve Larin tek forvette sıkıntı yaşıyorlar. Vagner Love - Larin ikilisinde Slovakya kampında Vagner Love ön plana çıktı. Şimdi Negredo döndü. Onun belirsizliği var. Quaresma'nın, Vida'nın belirsizliği söz konusu. Bunun yanında Talisca ile Tosic gitti. Vida giderse Şenol Güneş bir stoper isteyebilir. 

"ŞENOL GÜNEŞ ÖNLEMLERİNİ ALDI"

Kampı erken açmanın handikaplarına karşı Şenol Güneş önlem aldı. Şenol Güneş temponun düştüğünü fark edince tempoyu arttırdı. Bu ülke erken hazırlık dönemlerinin getirdiği handikapları bildi. Beşiktaş bunu yaşamayacaktır. Şenol Güneş buna müsade etmeyecektir ama futbolda her şey var. Şenol hoca da buna karşı önlemlerini almış. Sabah gördüğüm idmanlardan sonra hız, neşe ve tempo hakimdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.