comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Trabzonspor'un Burak Yılmaz için Beşiktaş'tan istediği ücret

29 Ağustos 2018, Çarşamba 22:23
BJK Transfer: Trabzonspor'un Burak Yılmaz için Beşiktaş'tan istediği ücret

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında Burak Yılmaz transferi için yapılan pazarlıklar devam ediyor. İşte görüşmenin ayrıntıları. 

FutbolArena - Beşiktaş ile Trabzonspor arasında Burak Yılmaz transferi için pazarlıklar başladı. Santrfor transferinde rotayı yeniden Burak Yılmaz'a çeviren siyah beyazlılarda teknik direktör Şenol Güneş de golcü oyuncunun alınmasına sıcak bakıyor. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Burak Yılmaz Beşiktaş'ta mı?


Beşiktaş ile Trabzonspor arasında Burak Yılmaz transferi için pazarlıklar başladı. İki kulüp arasındaki görüşmeler devam ediyor. Trabzonspor yönetiminin 5 milyon euro bonservis bedeli istediği iddia edildi. Beşiktaş'ın ise Burak Yılmaz için siyah beyazlıların bedeliyle birlikte ilk teklifi 1 yıllık kiralama üzerine oldu. Ancak Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ı kiralamaya vermeye sıcak bakmadığı için yapılan görüşmeler neticesinde bordo mavili yönetim istediği rakamı 4 milyon euro'ya indirdi. 

Beşiktaş ve Trabzonspor yönetimleri arasında yapılan görüşmeler neticesinde aradaki fiyat farkından dolayı pazarlıklar devam ediyor. Burak Yılmaz ise bu konunun bir an önce netleşmesinden yana. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)