comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Trabzonspor Burak Yılmaz'ı satacak mı?

20 Haziran 2018, Çarşamba 09:36
BJK Transfer: Trabzonspor Burak Yılmaz'ı satacak mı?

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında uzun süredir gündemde olan Burak Yılmaz ile ilgili yeni bir haber dikkat çekti.

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında bir süredir gündemde olan Burak Yılmaz transferinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Burak Yılmaz'da son durum (20 Haziran 2018 Çarşamba)


Beşiktaş transfer haberleri bugün Burak Yılmaz iddiasıyla gündeme geldi. Vatan'ın haberine göre Beşiktaş bekle ve gör taktiği uyguluyor. 

Bu taktiği ilk aşamasında Vagner Love ve Negredo'nun satışı beklenirken ayrıca Dünya Kupası'nda performans gösteren Quaresma, Pepe ve Vida gibi oyuncuların da yüksek bonservis ile Çin'e satılma ihtimalleri düşünülüyor. 
Beşiktaş bu ihtimaller ışığında oyuncularını gönderebilirse alternatifler Burak Yılmaz'ı bonservissiz almanın yollarını arayacak. Bordo-mavililerle bonuslar ve maç başları hariç yıllık 3 milyon 550 bin Euro'dan 2 yıllık anlaşması bulunan Burak'ın Beşiktaş'a gelmek için kulüpteki alacaklarından feragat edeceği öğrenildi.


 

Burak Yılmaz kaç yaşında? Trabzonspor'da kaç gol attı?


15 Temmuz doğumlu Burak Yılmaz, yaklaşık 2 ay sonra 33. yaşını kutlayacak. Bu sezon sakatlıkları nedeniyle 25 maçta oynayan Burak Yılmaz 23 gol atarken 4 de asist yaptı. Burak Yılmaz, Bafetimbi Gomis'in ardından gol krallığında 2. sırada yer alıyor.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.