comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Tolgay Arslan'a Roma talip iddiası (Tolgay Arslan'In bu sezonki performansı)

22 Mayıs 2018, Salı 10:45
BJK Transfer: Tolgay Arslan'a Roma talip iddiası (Tolgay Arslan'In bu sezonki performansı)

Beşiktaş'ın orta alandaki yıldız oyuncularından Tolgay Arslan için yeni transfer iddiaları gelmeye devam ediyor. Napoli'nin ardından Roma'nın da yıldız oyuncu için görüşmelerde bulunacağı belirtiliyor. Beşiktaş'ta Tolgay Arslan, İtalya'ya transfer olacak mı?

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de gelecek sezonun transfer çalışmaları için startını verirken Tolgay Arslan için gelen transfer tekliflerine bir yenisi daha eklendi. Tolgay Arslan'ı isteyen takımlar arasında Roma'nın da olduğu ifade ediliyor.
 

BJK Transfer: Tolgay Arslan, Roma'ya transfer olacak mı? (22 Mayıs Salı)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün Beşiktaş'ın orta alandaki etkili isimlerinden Tolgay Arslan için Napoli'nin daha önce talip olduğu bilgileri gelmişti. Şimdiyse Cengiz Ünder'in takımı Roma'nın da yıldız oyuncu için devrede olduğu öne sürülüyor.

Bu sezon özellikle Şampiyonlar Ligi'ndeki performansıyla adını duyuran ve İtalyanların dikkatini çeken Tolgay Arslan için Roma'nın ciddi bir teklif yaptığı belirtildi. Fanatik'in haberine göre, Beşiktaş'a Tolgay'ın tranferi için 12 milyon Euro öneren İtalyanlar, sözleşmenin kısa süre içerisinde imzalanmasını istiyor. Rakamı yukarı çekmek isteyen siyah-beyazlı yöneticiler ise erken hareket etmek istemiyor.
 

Tolgay Arslan'ın bu sezonki performansı


Tolgay Arslan geride kalan sezon Beşiktaş formasını 29'u lig olmak üzere 43 kez giydi ve bu maçlarda toplamda gol atamazken 3 asist yaptı. Tolgay Arslan'ın 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"