comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Tayfun Korkut, Tolgay Arslan'ı Stuttgart'a istiyor

07 Haziran 2018, Perşembe 13:58
BJK Transfer: Tayfun Korkut, Tolgay Arslan'ı Stuttgart'a istiyor

Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Tolgay Arslan ile ilgili Almanya'nın köklü ekiplerinden Stuttgart'ın devrede olduğu ifade ediliyor. Tolgay Arslan, Almanya'ya mı transfer oluyor?

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları kapsamında yönetim temaslarını sürdürürken Tolgay Arslan ile ilgili Stuttgart'ın devreye girdiği iddia edildi.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş, Tolgay Arslan'ı Stuttgart'a satacak mı? (7 Haziran Perşembe)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün 2015 yılında Beşiktaş'a transfer olan ve çapraz bağları kopmasına karşın toparlanan ve takımın en önemli oyuncularından biri haline gelen Tolgay Arslan için Tayfun Korkut'un çalıştırdığı Stuttgart'ın devrede olduğu konuşuluyor.

Liga İnsider adlı internet sitesindeki habere göre, Beşiktaş'ın son2  sezondaki önemli oyuncularından Tolgay Arslan ile ilgili geniş kariyer bilgileri veilirken yıldız oyuncunun Tayfun Korkut'un ihtiyaç duyduğu bir futbolcu olduğu belirtildi.
Tayfun Korkut'un orta alanda daha saldırgan, daha hareketli ve taktik anlayışa uygun ve değişken bir futbolcu istemesi üzerine Tolgay Arslan'ın gündeme geldiği belirtildi. Beşiktaş'a ise şu ana kadar Alman ekibinden herhangi bir teklif ulaşmadı.beşiktaş tolgay arslan futbolarena ile ilgili görsel sonucu


Tolgay Arslan kaç yaşında? Tolgay'ın Beşiktaş performansı


27 yaşındaki Tolgay Arslan geride kalan sezon Beşiktaş formasını 29'u lig olmak üzere 43 kez giydi ve bu maçlarda toplamda gol atamazken 3 asist yaptı. Tolgay Arslan'ın 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. 2015'te Hamburg'tan 450 bin euroya transfer edilen Tolgay Arslan, Beşiktaş'ta oynadığı 3 sezonda 2 gol atarken 12 asist yaptı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"