comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: 'Talisca Beşiktaş'ta kalmak istemiyor!'

02 Mayıs 2018, Çarşamba 16:25
BJK Transfer: 'Talisca Beşiktaş'ta kalmak istemiyor!'

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Anderson Talisca'nın Beşiktaş'ta kalmak istemediği iddia edildi.

Beşiktaş Transfer Haberleri kapsamından Portekiz'den flaş bir iddia ortaya atıldı. Anderson Talisca'nın Beşiktaş'ta kalmak istemediği yazıldı. Beşiktaş Transfer haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün: Talisca kalacak mı? (2 Mayıs 2018 Çarşamba)


Beşiktaş Transfer Haberleri Bugün, Anderson Talisca'nın Beşiktaş'ta kalmak istemeyeceğine dair Portekiz basınından bir haberle ön plana çıkıyor. Portekiz basınından A Bola'nın iddiasına göre Talisca, Beşiktaş gelecek sezon Şampiyonlar Ligi bileti alamazsa takımda kalmayı düşünmüyor. Beşiktaş ile 2 yıllık kiralık sözleşmesi biten Talisca'nın bonservisini alma önceliği Beşiktaş'ta ancak Beşiktaş bu hakkı kullanmayı düşünse bile Talisca'yı yeni sözleşme imzalamaya ikna edemeyebilir.

Habere göre çok sayıda kulübün peşinde olduğu Talisca, Şampiyonlar Ligi'nin dışında kalırsa Beşiktaş'ta oynamayı düşünmüyor. Galatasaray derbisinin ardından 4. sıraya gerileyen ve bitime 3 hafta kala Galatasaray'ın 4 puan gerisine düşen Beşiktaş, Başakşehir'in de 3 puan gerisinde ancak Başakşehir'e karşı ikili averajda da geride. Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilmesi için ilk 2'de olması gerek ama bunun için de ilk 2 sıradaki rakiplerinin son 3 haftada iki kez puan kaybı yaşaması gerekiyor. Bu ihtimalin oldukça düşük olması da Talisca'nın Beşiktaş ile gelecek planlarını gözden geçirmesine neden oluyor.

 

Talisca'nın Beşiktaş golleri


Talisca skora katkı yaptığı maçlarda Beşiktaş'a şans da getiriyor. Beşiktaş ligde Talisca'nın gole katkı yaptığı 24 maçın 21'ini kazandı, 3'ünde berabere kaldı ve hiç yenilmedi. Beşiktaş ayrıca, Süper Lig'de Talisca'nın gol attığı 17 maçın 16'sını kazanmayı başardı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"