comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Sürpriz transfer iddiası! "Tche Tche Türkiye'ye gelebilir"

23 Mayıs 2018, Çarşamba 12:59
BJK Transfer: Sürpriz transfer iddiası!

Beşiktaş'ta sürpriz transfer gelişmesi. Palmeiras'tan sezon sonunda takımdan ayrılacağını yönetime ileten 25 yaşındaki orta saha oyuncusu Tche Tche için siyah beyazlıların da devrede olduğu öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'la sürpriz bir transfer iddiası Brezilya'dan geldi. Palmeiras'ta forma giyen orta saha oyuncusu Tche Tche'nin bu sezon takımdan ayrılacağını açıklamasının ardından Avrupa'ya gitmek istediğini yönetime iletti. 25 yaşındaki futbolcu için Beşiktaş'ın da devrede olduğu iddia edildi. 


Beşiktaş'ta Tche Tche transfer haberleri


Beşiktaş'ta yeni sezon transfer çalışmaları devam ederken, siyah beyazlı takımla ilgili yeni bir gelişme daha yaşandı. Brezilya'da Palmeiras kulübünde forma giyen ve sezonunda takımdan ayrılacağını açıklayna Tche Tche, yeni sezonda Avrupa'da bir takımda oynamak istediğini yönetime iletti. Dinamo Kiev ile görüştüğü iddia edilen Tche Tche için Beşiktaş dışında PAOK'un da devre olduğu, Brezilyalı futbolcunun Dinamo Kiev ile anlaşamaması halinde Beşiktaş'a transfer olma ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi. 
 

Tche Tche kimdir?


Tche Tche 25 yaşında Palmeiras'ta forma giyiyor. Orta sahada görev yapan Brezilyalı futbolcu 2016 yılında Audax takımından Palmerias'a tranasfer oldu. Tche Tche 2018 yılında Palmeiras formasıyla 18 maçta görev yaptı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"