comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Şenol Güneşten yönetime transfer talebi! Gökhan Gönül...

16 Mayıs 2018, Çarşamba 22:19
BJK Transfer: Şenol Güneşten yönetime transfer talebi! Gökhan Gönül...

Beşiktaş'ta yeni sezon öncesi başlayan transfer ve kadro planlaması çalışmaları doğrultusunda teknik direktör Şenol Güneş, Gökhan Gönül ile rekabet edebilecek bir sağ bek alınmasını istedi. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta gelecek sezonun kadro planlamasına start verilirken, yönetim ve Şenol Güneş arasında gerçekleşen görüşmede deneyimli teknik adam bu sezon özellikle sağ bek mevkinde yaşanan alternatif sıkıntısından dolayı, yeni sezonda Gökhan Gönül ile rekabet edebilecek bir sağ bek alınmasını istedi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Beşiktaş transfer haberleri son dakika


Süper Lig'de bu yıl şampiyonluk fırsatını kaçıran siyah beyazlılar yeni sezonda işi sıkı tutmak için şimdiden çalışmalara başladı. Beşiktaş yönetimi ve teknik direktör Şenol Güneş arasında gerçekleşen görüşmenin ardından deneyimli teknik adam, bu sezon sağ bek mevkinde yalnız kalan, sakatlandığı dönemde Adriano ve Medel'in monte edildiği sağ bek mevkine Gökhan Gönül'le rekabet edebilecek ve orjinal mevki sağ bek olan bir futbolcu alınmasını istedi. 
Siyah Beyazlı yönetim ise Şenol Güneş'in bu talebi doğrultusunda sağ bek çalışmalarına başladı. 
 

Gökhan Gönül'ün Beşiktaş performansı


Gökhan Gönül bu sezon Beşiktaş formasıyla Süper Lig'de 25 maça çıkarken, 3 asist yaptı. Tecrübeli futbolcu Türkiye Kupası ve Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarıyla birlikte toplamda 34 maçta görev alırken, 4 asist kaydetti. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"