comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Şenol Güneş'ten LASK Linz maçı sonrası transfer açıklaması

09 Ağustos 2018, Perşembe 23:27
BJK Transfer: Şenol Güneş'ten LASK Linz maçı sonrası transfer açıklaması

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, LASK Linz maçının ardından takımın performansı ve transfer hakkında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turunda oynanan LASK Linz maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

"ŞARTLARA RAĞMEN KAZANMAK GÜZEL"
Saha şartları, hava şartları ve rakibin direncine rağmen kazanmak güzel. Bizi desteklemeye gelen bütün seyircilerimize teşekkür ediyorum. 

"ZEMİN KONUSUNDA PERSONEL ELİNDEN GELENİ YAPIYOR"

Şenol Güneş zeminde yaşanan sıkıntı hakkında, "Çalışmalar devam ediyor. Personel elinden gelen gayreti gösteriyor. Ancak maalesef çalıştığımız ve maç yaptığımız ortam oyun tarzımızla uyuşmuyor. Tabi ki bütün şartlara uyum sağlamak lazım. Daha akıcı ve hızlı oyun için iyi bir zemine ihtiyaç duyuyorum. 

"OĞUZHAN YETENEKLİ BİR OYUNCU"

Oğuzhan yetenekli bir oyuncu. Ara pasları atan, hücuma girip gol atabilen, gidip gelerek dayanklı, iyi bir oyuncu. Tabi hız olarak vites değiştirmede ve çabuk oynamada sıkıntısı var. Ancak genel anlamda faydalı bir oyuncu ve bugün de bize katkı sağladı. 

"TRANSFER KONUSUNDA BİZ TEKNİK BİLGİLERİMİZİ SUNDUK"

Transfer benim işim ama yönetim uğraşıyor zaten. Biz genel oyuncularla ilgileniyoruz. Gidenler olabilir. 3 senedir oluyor ve bunu yaşıyoruz. Elimizdeki oyunculardan en iyi verimi almaya çalışıyoruz. Teknik olarak transferde bilgilerimizi sunduk. Bizim burada yapacağımız iş çalışmak, çalışmak, çalışmak... 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)