comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan flaş Negredo açıklaması

16 Eylül 2018, Pazar 17:31
BJK Transfer: Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan flaş Negredo açıklaması

Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Negredo'nun Türkiye'den ayrılması ve Al Nasr'a transferi için Dubai'ye gitmesi konusunda flaş açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Negredo'nun Al Nasr'a transferi için Dubai'ye gitmesi ortalığı karıştırdı. Fikret Orman'ın düzenlediği basın toplantısında, "Bizim onayımız dışında bir yere gidemez. Benim bilgim yok ve bize gelen resmi teklif yok." açıklamasının ardından Beşiktaş'ın Hukuki İşlerden Sorumlu Yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu da açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş Haberleri: Negredo gitti mi? (Negredo Al Nasr'a transferi)


"İMZA BEYANNAMESİ ALDIK"

Konu ile ilgili DHA'ya konuşan Beşiktaş Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ''Negredo'ya gitmesi için biz onay vermedik. Kendisi bugün sağlık kontrolünden geçmek için gitmiş. Haberimiz olduktan sonra havaalanına A takım idari işler sorumlusu Erdinç Gültekin'i gönderdik ve imza beyannamesi aldık. Yarın akşam saat 17:00'de idmanımız var. Negredo bu idmana çıkmazsa hukuki süreci başlatmamız için gerekli olan tüm tedbirleri aldık. Başkanımızın da söylediği gibi istediğimiz şartlarda bu transfer sonuçlanırsa bu iş biter ama aksi durumda hukuki yollara başvuracağız." dedi.
"YARIN SAAT 17:00'DEKİ İDMANA KADAR VAKTİ VAR"

Bugün izin günü olduğu için Negredo istediği yere gidebilir, burada bizim müdahale yetkimiz zaten yok. Ama yarın saat 17:00'deki idmana kadar vakti var. Aksi durumda üzerimize düşeni yaparız'' diye konuştu.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!