comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Ryan Babel Beşiktaş'ta kalıyor! Menajeri ve kendisi açıkladı

13 Temmuz 2018, Cuma 00:00
BJK Transfer: Ryan Babel Beşiktaş'ta kalıyor! Menajeri ve kendisi açıkladı

Beşiktaşlı futbolcu Ryan Babel'in menajeri, Hollandalı yıldızın Flamengo'ya transfer olacağı yönündeki haberler hakkında açıklama yaparken, Babel'den de Türk basınına gönderme geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta Ryan Babel transferinde sıcak saatler yaşanıyor. Hollanda basınına göre, siyah beyazlı kulüp Flamengo'dan gelen 7 milyon euro değerindeki teklife sıcak bakmasına rağmen Ryan Babel ayrılmak istemiyor. Beşiktaş taraftarlarının Ryan Babel gitti mi? yönündeki sorularına Hollandalı futbolcunun hem kendisinen, hem de menajerinden açıklama geldi. 


Beşiktaş Transfer Haberleri: Ryan Babel Flamengo'ya transfer oldu mu?


Beşiktaş'ta son dönemde transferi en fazla konuşulan futbolculardan Ryan Babel için yeni bir gelişme daha yaşandı. Hollanda basınındaki haberlere göre, Beşiktaş yönetimi Flamengo'dan gelen 7 milyon euro değerindeki teklifi kabul etti. Ancak Babel, Türkiye'yi sevdiğini ve buradan ayrılmak istemediği için Flamengo'dan gelen teklifi kabul etmedi. 


Beşiktaş'ta Ryan Babel'in transferinde son dakika haberleri


Öte yandan Ryan Babel'in menajeri Winnie Haatrech, Hollanda basınında De Teleegraf'a yaptığı açıklamada, "Beşiktaş ile Flamengo arasında bir süredir görüşmeler devam ediyor. Ancak Babel gitmek istemiyor. Bu transfer gerçekleşmeyecek." diye konuştu. Ayrıca Babel'in Flamengo kulübüyle anlaşmaması da bu transferin gerçekleşmemesinde önemli rol oynadı. 

BABEL'DEN TÜRK BASININA GÖNDERME
Öte yandan Beşiktaşlı futbolcu Ryan Babel, menajerinin Hollanda basınına yaptığı açıklamanın ardından Türk basınına bir gönderme yaparak Flamengo'ya transfer olduğu yönündeki haberlere tepki gösterdi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"