comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Rafael da Silva'nın Beşiktaş'tan istediği ücret

21 Haziran 2018, Perşembe 18:14
BJK Transfer: Rafael da Silva'nın Beşiktaş'tan istediği ücret

Beşiktaş'ta sağ bek transferi için çalışmalar devam ederken, Lyon'da forma giyen Rafael da Silva ile olan görüşmeler de hız kazandı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta sağ bek transferi için Lyon'da forma giyen Rafael da Silva ile görüşmeler devam ediyor. Siyah beyazlılar Lyon ile büyük oranda anlaşma sağlarken, Rafael ile pazarlıklara devam ediyor. 


Beşiktaş'ın Rafael da Silva transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda yeni sezonda Gökhan Gönül ile rekabet edebilecek sağ bek transferinde Lyon'da forma giyen Rafael da Silva üzerinde yoğunlaşan yönetim, Brezilyalı yıldız ile görüşmelere devam ediyor. Rafael da Silva, Siyah-beyazlı kulüpten yıllık 2.2 milyon Euro istedi. Beşiktaş ise yıllık 1.750.000 euro önerdi. Taraflar arasında pazarlıklar devam ediyor. 
 

Beşiktaş'ın transfer etmek istediği Rafael kimdir?


2015 yılında Manchester United'dan Lyon'a transfer olan Rafel Da Silva, 27 yaşında ve sağ bekte forma giyiyor. 1.72 boyunda olan Brezilyalı futbolcu geçtiğimiz sezon Lyon formasıyla Fransa Lig 1'de 24 maçta forma giydi. 24 maçta 1 golü bulunan Rafael Da Silva, 2 de asist yaptı. Brezilyalı futbolcunun kulübü Lyon'la 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)