comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Partizan - Beşiktaş maçı öncesi flaş transfer gelişmesi

23 Ağustos 2018, Perşembe 20:57
BJK Transfer: Partizan - Beşiktaş maçı öncesi flaş transfer gelişmesi

Partizan - Beşiktaş maçı öncesi Belgrad'dan son gelişmeleri Fatih Doğan aktardı. 

FutbolArena - Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında deplasmanda Partizan ile karşılaşacak. Belgrad'da olan Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, müsabaka öncesi son gelişmeleri aktardı. 


Partizan - Beşiktaş maçı haberleri


Partizan - Beşiktaş maçının başlamasına kısa bir süre kala TRT Spor'da Fatih Doğan'ın Belgrad'dan aktardıkları şu şekilde:

"PARTİZAN'IN LİG MAÇININ ERTELENMESİ..."
Futbolu yaşayan bir şehir, ateşli taraftarları var. Geçen hafta lig maçını Beşiktaş için ertelediler. Bu da şunu gösteriyor ki, Partizan yönetimi bütün gücünü Avrupa kupalarına vermiş durumda. Partizan'ın iç saha karnesi de oldukça iyi. 

"OĞUZHAN - NECİP TERCİHİ"

Beşiktaş'ın kadrosunda fazla bir sürpriz yok. Necip ile Oğuzhan arasında kararsızlık vardı sadece. Oğuzhan'ın Erzurumspor maçındaki performansından dolayı Şenol Güneş böyle bir karar verdi sanıyorum. Erzurumspor maçında bariz örnekler yaşadık.

"NEGREDO İÇİN BİR KAPI DAHA KAPANDI"

Negredo için Monaco'dan ciddi bir teklif gelmemişti. Bu dakikadan sonra Beşiktaş'ı mutlu edecek tekliflerin geleceğini söylemek zor. Suudi Arabistan kapısı da kapandı. Ancak Negredo'nun bu sezona iyi başlamış olması ve devamını getireceği konusunda da kamuoyunda ciddi bir inanç var. 

Karius'un yarın İstanbul'da olmasını bekliyorum. Kontratı hazırlanmıştı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"