comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş'tan yeni karar

07 Haziran 2018, Perşembe 09:39
BJK Transfer: Oğuzhan Özyakup için Beşiktaş'tan yeni karar

Beşiktaş'ın 10 numarası Oğuzhan Özyakup için Newcastle United'dan gelebilecek teklifi değerlendirme kararı aldı. Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş'tan ayrılacak mı?

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken Oğuzhan Özyakup ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Newcastle United'ın ilgisi olduğu bilinen Oğuzhan Özyakup ile ilgili Beşiktaş yönetiminin yeni bir kararı ortaya çıktı.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'u satacak mı? (7 Haziran Çarşamba)


Beşiktaş Transfer Beşiktaş'ta basında en çok geçen transfer iddiaları arasında Oğuzhan Özyakup ismi geçiyor. Adı uzun süredir Premier Lig takımlarıyla anılan Oğuzhan Özyakup için Newcastle United'dan gelebilecek teklifi Beşiktaş'ın değerlendirebileceği ifade ediliyor. Akşam'ın haberine göre, İngiliz ekibinin 12 milyon euroluk teklifini değerlendiren yönetim, Arsenal'in yüzde 30'luk payıyla ilgili sorunları aşmaya çalışıyor. Beşiktaş oyuncuyla mukavele uzatmasına rağmen, Arsenal'le sorunları çözemediği için bunu kamuoyuna resmi olarak açıklamamıştı.


 

Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesi uzatıldı mı?


Beşiktaş yönetimi Oğuzhan'la yaptığı prensip anlaşmasına rağmen Arsenal'in bir sonraki satıştan %30 pay sahibi hakkı olmasından dolayı Fikret Orman, İngiliz kulübüyle bu sorunu çözmeye çalışıyor. Bu sebeple Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesinin uzatıldığı henüz resmi olarak açıklanmadı. 
Oğuzhan Özyakup bu sezon Beşiktaş formasıyla Süper Lig'de 24 maça çıktı ve 4 asist yaptı. 25 yaşındaki futbolcunun toplamda ise 37 maçta 8 asisti bulunuyor. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"