comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'u açıkladı! 'Sergen hocayla konuştum'

28 Ocak 2020, Salı 17:54
BJK Transfer: Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'u açıkladı! 'Sergen hocayla konuştum'

Oğuzhan Özyakup, Feyenoord'a kiralanması hakkında havalimanında açıklamalarda bulundu ve Sergen Yalçın'ı Beşiktaş'tan önce duyurdu.

FutbolArena - Beşiktaş futbolcusu Oğuzhan Özyakup, Hollanda ekibi Feyenoord'a kiralık gitmeye hazırlanıyor. Havalimanında TRT Spor'a konuşan Oğuzhan Özyakup, yeni teknik direktör Sergen Yalçın ile konuştuğunu ancak fikrinin değişmesini ifade etti. Oğuzhan Özyakup sağlık kontrollerinden geçmek üzere Hollanda'ya gitti.
 

Oğuzhan Özyakup Feyenoord'a kiralanıyor


Oğuzhan Özyakup açıklamasında, "Hepimizin bildiği gibi kulüp olarak zor günler atlattık. Başkan gitti, hoca gitti. Son bir senedir benim performansım da tartışılır. Ben de istediklerimi yapamıyorum, farklı sebepler de var.  Önümüzde EURO 2020 var. Ailem Hollanda'da yaşıyor. Kendimi güvenli hissedeceğim yere gidiyorum." ifadelerini kullandı.

"SERGEN HOCAYLA KONUŞTUM"
Yeni teknik direktör Sergen Yalçın ile konuştuğunu belirten Oğuzhan Özyakup, "Sergen hocayla konuştum ancak ben kararımı vermiştim. Böyle bir imkan olursa gitmek istediğimi belirtmiştim. Fikrim değişmedi. Umarım her iki taraf için hayırlı olur. Yarın sağlık kontrolleri olacak." dedi.

"FEYENOORD'A GİDİYORUM"

"Şenol Hoca ile 4 sene çalıştım. Onu bir öğretmen gibi görüyoruz, genelde herkese yardım eder. Onunla da görüştüm, fikrini aldım. Fikri önemli olan 2-3 kişiye daha sordum, danıştım ve kararımı verdim. Feyenoord'a gidiyorum. Güven tazelemek istiyorum.  İnşallah Beşiktaş'a para kazandırırım ya da belki geri dönerim."

Beşiktaş ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan Oğuzhan Özyakup, bu sezon 20 resmi maçta forma giydi ve 1 gol, 1 asistlik performans sergiledi.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!