comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Negredo Rayo Vallecano'yu takibe aldı

12 Ağustos 2018, Pazar 21:34
BJK Transfer: Negredo Rayo Vallecano'yu takibe aldı

Beşiktaşlı futbolcu Alvaro Negredo, Rayo Vallecano'yu instagram hesabından takibe almaya başladı. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta yeni sezonda kadroda düşünülmeyen ve teknik direktör Şenol Güneş tarafından gözden çıkarılan Negredo'nun transferinde flaş bir gelişme yaşandı. 

Alvaro Negredo, instagram hesabından Rayo Vallecano'yu takibe aldı. Daha önceden Rayo Vallecano ile yapılan transfer görüşmelerinin ardından Negredo'nun instagram hesabından Rayo Vallecano'yu takibe alması sosyal medyada da yankı uyandırdı. 
FİKRET ORMAN NEGREDO İÇİN NE DEMİŞTİ?

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman geçtiğimiz günlerde CNN Türk'te katıldığı programda, "Negredo önemli bir kariyer. Sevdiğimiz bir oyuncu ve geçen sezon bekleneni veremese bile taraftar ona sahip çıktı. Tabi ben ve arkadaşlarım yönetimde olduğumuz zaman bütün santrforlar inanılmaz performans gösterdi. O yüzden santrforlardan beklenti yüksek. Negredo'nun böyle bir dezavantajı oluştu. Şenol hoca da beklenen performansa ulaşamadı ve Şenol hoca onu dile getirdi. Ancak ülkenin ve Beşiktaş'ın gerçekleri aynı değil. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde değiliz. Ona göre hareket edeceğiz." ifadelerini kullanmıştı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)