comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Negredo, Beşiktaş'tan ayrılacak mı? (Negredo Suudi Arabistan transferi)

22 Ağustos 2018, Çarşamba 12:17
BJK Transfer: Negredo, Beşiktaş'tan ayrılacak mı? (Negredo Suudi Arabistan transferi)

Beşiktaş'ta Alvaro Negredo'nun transferindeki belirsizlik devam ederken İspanyol golcü hakkında sıcak gelişmeler yaşanabilir.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmalarına devam ederken takımdan ayrılması gündemde olan Alvaro Negredo hakkında sıcak gelişmeler yaşanabilir. Suudi Arabistan'dan teklifler alan Negredo'nun kararını yarına kadar vermesi gerekiyor. Transfer dönemi bu yarın sona erecek olan Suudi Arabistan'da Negredo'ya talip olan kulüplerden son hamleler gelebilir. 
 

Beşiktaş Transfer: Negredo, Suudi Arabistan'a transfer olacak mı?


Suudi Arabistan'ın Al Nassr takımının talip olduğu iddia edilen Alvaro Negredo'nun transfer olup olmayacağı merak ediliyor. Beşiktaş'ın LASK Linz maçında oyuna sonradan girerek son dakikalarda attığı golle takımını elenmenin eşiğinden kurtaran Negredo'nun Suudi Arabistan'a transferi için son gün bugün olacak. Suudi Arabistan'da transfer dönemi yarın kapanacağı için İspanyol golcünün transferinde sıcak gelişmelerin yaşanabileceği öğrenildi. 
 

LASK Linz - Beşiktaş Negredo'nun golü


Beşiktaş, Avusturya deplasmanından tur ile döndü. Siyah beyazlı takım Lask Linz deplasmanında gördüğü şok 2 gole Alvaro Negredo ile cevap verdi ve mücadele 2-1'lik skorla yenilmesine rağmen deplasman kuralı sayesinde adını bir üst tura çıktı.

İspanyol golcü oyuncu attığı tur gol sonrasında gol sevincini formasını çıkartarak kutlaması sonucunda maçın hakemi tarafından ikinci sarı kart gösterilerek oyun dışı bırakıldı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)