comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Musa Çağıran'dan transfer açıklaması

09 Haziran 2018, Cumartesi 22:23
BJK Transfer: Musa Çağıran'dan transfer açıklaması

Beşiktaş'ın transfer listesindeki Osmanlısporlu Musa Çağıran, geleceğiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın transfer dönemindeki Musa Çağıran, Osmanlıspor'un küme düşmesinin ardından sezonun genel bir değerlendirmesini yaptı ve geleceğiyle ilgili konuştu. beIN Sports'a telefonla bağlanan Musa Çağıran şunları söyledi:

"KENDİM ADIMA İYİ PERFORMANS SERGİLEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM"
Bu sezonu takım olarak iç açıcı geçirmedik ve küme düştük. Bence iyi bir kadroumuz vardı. İyi bir takıma sahiptik ama küme düştük. Futbolda bunlar oluyor. Takım olarak da iyiydik ama olmadı. Bu sezon çok maç oynamadım aslında, sakatlıklarım oldu ama ona rağmen iyi bir performans sergilediğimi düşünüyorum. Ancak takımım adına hala çok üzgünüm. Çok güzel bir camia ve böyle bir camianın küme düşmesi üzücü. 

"BÜYÜK TAKIMLARDA OYNAMAK İSTİYORUM"

Osmanlıspor ile 2 yıl daha sözleşmem var. Sonuçta Osmanlıspor'un sözleşmeli oyuncusu olduğum için istediğiniz gibi hareket edemiyorsunuz. Şu anda bana gelen bir haber yok. Ben de tabi ki daha iyi yerlerde oynamak, büyük takımlarda oynamak isterim. Henüz bir ses seda çıkmadı açıkçası. İnşallah böyle teklifler olur, görüşmeler olur ve inşallah biz de oraları görürüz. 
 

Beşiktaş'ın Musa Çağıran transferi ne durumda?


Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yeni sezonda orta sahada daha skorer bir oyuncu isteği üzerine siyah beyazlı yönetim Musa Çağıran'ı gündemine aldı.  

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)