comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Mignolet'ten Karius sözleri: "Ayrılması bana garip geldi"

26 Ağustos 2018, Pazar 17:59
BJK Transfer: Mignolet'ten Karius sözleri:

Liverpool kalecisi Mignolet, Karius'un Bşeiktaş'a kiralanmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Karius'u 2 yıllığına kiralamasının ardından Liverpool kalecisi Mignolet'ten çarpıcı bir açıklama geldi. Mignolet, Liverpool'da devamlı forma giymek istediğini ve bu yüzden Karius'un ayrılmasının kendisinin durumunda bir değişiklik yaratmayacağını söyledi. 

Liverpool kalecisi Mignolet yaptığı açıklamada, "Karius'un Beşiktaş'a gitmesi benim durumumu değiştirmiyor. Sorunumu çözmüyor. Ben ikinci veya üçüncü kaleci olmak istemiyorum. Karius ayrıldıktan sonra bana hiçbir şey söylemediler. Bu hafta baklım ne olacak?" dedi.
"GEÇEN SEZON BENDEN DAHA ÖNEMLİ OLAN KALECİNİN KİRALANMASI GARİP"

Mignolet ayrıca, Açıkçası benim de ayrılmakla ilgili bir seçeneğim vardı. Bu yüzden Karius'un kiralanması bana garip geliyor. Geçen sezon A takımda birinci olan ve benden daha önemli pozisyonda bulunan kalecinin kiralanması garip." ifadelerini kullandı. 
 

Beşiktaş'ın yeni transferi Karius kimdir?


Karisus'un babası Harald Karius, oğlunun bir motocross sürücüsü olmasını istedi. Ancak Lloris'in büyükbabası Karl, Karius'u futbola yöneltti ve onun bir futbolcu olmasını istedi. Karius bu aşamadan sonra futbola yöneldi. 2009 yılında İngiltere'ye taşındıktan sonra  Pestalozzi-Gymnasium  Biberach'ta özel okulda eğitimini devam ettirdi. (Wikipedia)

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)