comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Metin Albayrak FutbolArena'ya konuştu: 'Serkan Reçber....' (29 Mart 2018 Perşembe)

29 Mart 2018, Perşembe 17:46

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, şampiyonluk yarışı, alt yapı çalışmaları ve özellikle Serkan Reçber'in göreve gelip gelmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Kulübü Basın sözcüsü ve alt yapıdan sorumlu yönetici Metin Albayrak, Serkan Reçber'in göreve gelip gelmeyeceği konusuyla birlikte şampiyonluk yarışı hakkında FutbolArena'ya açıklamalarda bulundu. 


Serkan Reçber Beşiktaş'ta göreve mi geliyor?


Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, alt yapı çalışmaları ve Serkan Reçber'in göreve gelip gelmeyeceği konusunda FutbolArena'ya konuşarak, "Alt yapıda yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Ümraniye'de Avrupa'da ses getirecek Futbol Akademisi kuracağız. Onun için Avrupai bir çağdaş proje hazırladık. Burada görev alacak arkadaşlarla bir yıldan beri görüşmeler yapıyoruz. Serkan sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir arkadaş. Birçok isimle görüşüyoruz” dedi.

Serkan Reçber ismine camiadan bazı kişilerin tepki göstermesini Albayrak, “Herkesin eleştirisine saygı duyuyoruz. Kafamızda bir model var bunu uygulamaya çalışıyoruz. Başkanımızla aldığımız ortak kararlar var. İsimler üzerinde konuşmuyoruz. Şu anda Serkan ismi gündeme geldi diye konuşuluyor. Başka isimler de var. Göreve gelecek kişi sadece alt yapı ile ilgilenecek
Albayrak, yeni düşünülen proje için görüşülen isimlerin arasında Beşiktaş futbol oynamış kişiler ve yabancı isimlerde olduğunu açıkladı.

"ŞAMPİYONLUK YARIŞI HAKKINDA..."

Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında da Albayrak, şunları ifade etti: “Şampiyonluğun en büyük adayı biziz. Hocamıza ve futbolcularımıza güveniyoruz. Hiçbir maç oynanmadan kağıt üzerinde kazanılmıyor. Her maçımızı kazanıp sezon sonunda üst üste üçüncü kez şampiyon olmak istiyoruz”

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.