comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Mehmet Demirkol'dan Burak Yılmaz için Beşiktaş iddiası

30 Ağustos 2018, Perşembe 11:47
BJK Transfer: Mehmet Demirkol'dan Burak Yılmaz için Beşiktaş iddiası

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddia edilen Burak Yılmaz ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş Transfer çalışmalarına devam ederken Burak Yılmaz iddiası gündeme geldi. Milli futbolcunun transferin son gününde Beşiktaş'a gidebileceği iddia edildi. Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Beşiktaş-Burak Yılmaz iddiası üzerine değerlendirmelerde bulundu. 


Beşiktaş Transfer: Burak Yılmaz, Beşiktaş'a transfer olacak mı?


beIN Haber'd değerlendirmelerde bulunan Mehmet Demirkol, Burak Yılmaz'ın Beşiktaş'a gitmesi halinde 25 gol atabileceğini iddia ederek, "Şenol hoca, Burak Yılmaz'ı çok istiyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Adam 25 gol demek. Fakat Trabzonspor da yollamak istemiyorsa bir şey yapmak mümkün değil. Trabzonspor sıradan bir kulüp değil. Vermek istemeyebilir." dedi.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Burak Yılmaz Beşiktaş'ta mı?


Beşiktaş ile Trabzonspor arasında Burak Yılmaz transferi için pazarlıklar başladı. İki kulüp arasındaki görüşmeler devam ediyor. Trabzonspor yönetiminin 5 milyon euro bonservis bedeli istediği iddia edildi. Beşiktaş'ın ise Burak Yılmaz için siyah beyazlıların bedeliyle birlikte ilk teklifi 1 yıllık kiralama üzerine oldu. Ancak Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Burak Yılmaz'ı kiralamaya vermeye sıcak bakmadığı için yapılan görüşmeler neticesinde bordo mavili yönetim istediği rakamı 4 milyon euro'ya indirdi. 

Beşiktaş ve Trabzonspor yönetimleri arasında yapılan görüşmeler neticesinde aradaki fiyat farkından dolayı pazarlıklar devam ediyor. Burak Yılmaz ise bu konunun bir an önce netleşmesinden yana. 
Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"