comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Mbaye Niang, Adem Llajic, Mario Gomez (24 Ağustos Cuma)

24 Ağustos 2018, Cuma 09:48
BJK Transfer: Mbaye Niang, Adem Llajic, Mario Gomez (24 Ağustos Cuma)

Beşiktaş transfer haberleri gündemi bugün durgun. Beşiktaş için basında bugün çeşitli isimler yazılıyor. 24 Ağustos Cuma günü Beşiktaş adına basında öne çıkan transfer haberleri....

BJK Transfer - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında günün öne çıkan gelişmelerini bir araya getirdik. Bugün Beşiktaş transfer haberleri bir nebze düştü. Beşiktaş adına 24 Ağustos Cuma günkü transfer iddialarını derledik.
 

Beşiktaş Transfer Haberleri: Mbaye Niang, Adem Llajic, Mario Gomez (24 Ağustos Cuma)


Beşiktaş'ta transfer çalışmaları devam ederken basında Siyah-Beyazlılar adına yeni iddialar ortaya çıktı. UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu'nda Partizan ile karşılaşan ve 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta transferde önemli isimler yazıldı. Bu iddialardan biri de takımın eski golcülerinden Mario Gomez oldu. Beşiktaş, Mario Gomez ile her konuda anlaştı. Habertürk'ün haberine göre, Alman yıldız, Negredo'nun takımdan ayrılması halinde bedelsiz şekilde takıma katılacak.

Fenerbahçe'nin kadroda düşünmediği Ozan Tufan için iddialar çıkmaya devam ederken Mbaye Niang'ın da adı bugün de geçmeye başladı. Öte yandan İtalyan basınında Beşiktaş'ın Adem Llajic ile ilgilenen takımlar arasında olduğu iddia edildi.


BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ

Mustafa Pektemek - Çaykur Rizespor - Fanatik
Mbaye Niang - Torino - Fanatik
Ozan Tufan - Beşiktaş - Fanatik
Adem Llajic - Torino - Calciomercato
Mario Gomez - Stuttgart - Habertürk

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)