comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Manuel Fernandes'in menajerini sinirlendiren durum! Beşiktaş'a transferinde...

12 Haziran 2018, Salı 11:28
BJK Transfer: Manuel Fernandes'in menajerini sinirlendiren durum! Beşiktaş'a transferinde...

Beşiktaş'ın Manuel Fernandes transferinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Portekizli futbolcunun menajeri Paulo Barbosa'nın 9 Nisan'dan bu yana yönetimden haber beklediği ve bu durumdan rahatsız olduğu öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın transfer görüşmelerinde bulunduğu ve her konuda anlaşma sağladığı iddia edilen Manuel Fernandes'in durumunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Rus basınına yansıyan haberlerde, kulübüyle 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan Portekizli futbolcunun menajeri Paulo Barbosa 9 Nisan'dan bu yana yönetimden haber bekliyor. 


Manuel Fernandes'in Beşiktaş'a transferinde son dakika haberleri


Beşiktaş'ın Manuel Fernandes transferiyle alakalı olarak Rus basınına yansıyan haberlerde, Portekizli futbolcunun menajeri Paulo Barbosa 9 Nisan'dan bu yana yeni sözleşme konusunda Lokomotiv Moskova yönetimiyle görüşemedi. Bu durumdan hem Paulo Barbosa'nın, hem de teknik direktör Yury Semin'in rahatsız olduğu öğrenilirken diğer tarafta Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus'un da görevi bırakma durumu olduğundan henüz transfer görüşmelerine başlamadığı kaydedildi. 

BEŞİKTAŞ BEKLEMEDE

Rus basınında Sport 24'ün haberine göre, Lokomotiv Moskova ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Manuel Fernandes için Rus kulübünden haber bekliyor. Siyah beyazlıların Portekiz futbolcuya 3 yıllık sözleşme imzalamaya hazır olduğu kaydedildi. 
 

Beşiktaş Fernandes'i transfer edecek mi?


Fernandes'in menajeri yaklaşık 2 aydır yönetimle yeni sözleşme için görüşeceklerini açıklamasına rağmen, Lokomotiv Moskova'dan henüz bir hamle gelmemesi üzerine küçük çaplı bir kriz yaşandı. Bu krizin perde arkasında ise Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus'un görevden ayrılacağı haberleri ortaya çıktı. Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus'un görevinden ayrılacağı yönündeki haberlere, "Yorum yapmayıp, tepki göstermesi ise." bu iddiaların doğru olduğunu kanıtlar nitelikte. 


Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)