comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Manuel Fernandes'in menajerinden Beşiktaş açıklaması

28 Mayıs 2018, Pazartesi 17:49
BJK Transfer: Manuel Fernandes'in menajerinden Beşiktaş açıklaması

Lokomotiv Moskova'da forma giyen Manuel Fernandes'in menajerinden Beşiktaş hakkında tranfer açıklaması geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın eski futbolcusu Manuel Fernandes'in menajerinden transfer açıklaması geldi. Lokomotiv Moskova'da 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Portekizli futbolcunun menajeri siyah beyazlılardan teklif gelip gelmediği yönündeki soruya da yanıt verdi. 


Beşiktaş Manuel Fernandes'i transfer edecek mi?


Manuel Fernandes'in menajeri Rus basınına yaptığı açıklamada, "Lokomotiv Moskova ile henüz yeni sözleşme imzalamadık. Fernandes burada mutlu ama eğer sözleşme yenilenmezse daha iyi gelen tekliflere bakacağız. Fernandes'e birçok yerden talip var. Beşiktaş da bunlardan biri ama Beşiktaş kulübü de şu anda önceliğin Lokomotiv Moskova'da olduğunu biliyor. Eğer maddi veya diğer koşullara göre sözleşme yenilenmezse biz de ona göre yol haritası belirleyeceğiz." dedi. 

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ DEĞERLENDİRİYOR
Beşiktaş yönetimi ise Talisca'nın ayrılmasından dolayı 10 numara pozisyonu için transfer çalışmalarını sürdürürken, Manuel Fernandes'ten gelen haber konusunda acele etmeme kararı aldı. Siyah beyazlı yöneticiler Portekizli futbolcunun talebini değerlendirecek. Ancak siyah beyazlı takımda yöneticilerin bir bölümü, Portekizli futbolcunun Beşiktaş'tan ayrılış biçimini ve buradaki disiplinsiz tavırlarından dolayı emin olamadıkları için transfere karşı çıktı. 

Manuel Fernandes bu sezon Beşiktaş formasıyla 29 maçta 7 gol atarken, 6 asist yaptı. Toplamda 41 maçta 14 gol atan yıldız futbolcu, 6 asistlik performans sergiledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"