comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Manuel Fernandes'in kulübü Lokomotiv Moskova karıştı

11 Haziran 2018, Pazartesi 21:24
BJK Transfer: Manuel Fernandes'in kulübü Lokomotiv Moskova karıştı

Beşiktaş'ın Manuel Fernandes'i transfer edeceği yönündeki iddiaların ardından, 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Portekizli futbolcunun menajeri, yönetimle henüz masaya oturamadı. Menajer Paulo Barbosa'nın yaklaşık 2 haftadır Lokomotiv Moskova yönetiminden haber bekleme sebebi belli oldu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ın Manuel Fernandes'i yeniden kadrosuna katmak için görüşmelere başladığı ve Portekizli futbolcuyla her konuda anlaşma sağladığı haberlerinin ardından Rusya'da, Lokomotiv Moskova kulübünde önemli gelişmeler yaşanıyor.


Beşiktaş Fernandes'i transfer edecek mi?


Fernandes'in menajeri yaklaşık 2 aydır yönetimle yeni sözleşme için görüşeceklerini açıklamasına rağmen, Lokomotiv Moskova'dan henüz bir hamle gelmemesi üzerine küçük çaplı bir kriz yaşandı. Bu krizin perde arkasında ise Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus'un görevden ayrılacağı haberleri ortaya çıktı. Lokomotiv Moskova Başkanı Ilya Gerkus'un görevinden ayrılacağı yönündeki haberlere, "Yorum yapmayıp, tepki göstermesi ise." bu iddiaların doğru olduğunu kanıtlar nitelikte. 

FERNANDES'İN DURUMU NETLİK KAZANMADI
Manuel Fernandes'in Lokomotiv Moskova ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Ancak Portekizli futbolcunun menajeri Paulo Barbosa ile başkan Ilya Gerkus ve yönetimin hala bir araya gelememesinde Başkan Ilya Gerkus'un belirsiz olan geleceğinin rolü olduğu öğrenildi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)