comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Manuel Fernandes, Beşiktaş'a dönmeli mi?

23 Haziran 2018, Cumartesi 13:42
BJK Transfer: Manuel Fernandes, Beşiktaş'a dönmeli mi?

Beşiktaş'ın transfer gündeminde yer alan Manuel Fernandes ile ilgili taraftarların görüşlerini aldık. Fernandes, Beşiktaş'a geri dönmeli mi?

FutbolArena - Beşiktaş Transfer Haberleri arasında ön plana çıkan isimlerden biri olan Manuel Fernandes'in siyah beyazlılara dönüp dönmeyeceği merak ediliyordu. Beşiktaş'a dönmeye sıcak baktığı belirtilen Portekizli futbolcunun transferinden son gelişmeleri ve taraftarların görüşlerini sizler için bir araya getirdik. 
 

Beşiktaş Transferleri: Manuel Fernandes dönecek mi?


Lokomotiv Moskova Teknik Direktörü Yury Semin, geçtiğimiz sezon Maicon'un sözleşmesinin uzatılmayıp Antalyaspor'a gitmesinden dolayı yönetime tepki göstermişti. Deneyimli teknik adam Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olan takımda Fernandes'in de ayrılması halinde ultimatom verdi. Yury Semin'in yönetime, "Bu yıl Şampiyonlar Ligi'ndeyiz. Kadromuzu güçlendirmemiz gerekiyorsan Fernandes'in de gitmesi gündemde. Eğer Manuel Fernandes de gönderilirse bu şartlarda çalışamam." dediği öne sürüldü. 

FERNANDES GERİ DÖNEMLİ Mİ?
FutbolArena olarak sokağa çıktık ve taraftarlara Fernandes'in geri dönmesini isteyip istemediklerini sorduk. Siyah beyazlı taraftarların birçoğu Portekizli futbolcunun geri dönmesi yönünde fikir belirtti.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)