comScore

Beşiktaş Beşiktaş

BJK Transfer: Kolombiya basını David Ospina'yı Beşiktaş'a yazdı

24 Temmuz 2018, Salı 10:48
BJK Transfer: Kolombiya basını David Ospina'yı Beşiktaş'a yazdı

Beşiktaş transfer haberleri David Ospina ismiyle öne çıkıyor. Kolombiya basını Beşiktaş'ın Ospina girişimini yazdı.

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş, Süper Lig'de yeni sezon öncesinde kalecisi Fabri'yi Fulham'a göndermek üzere ve kısa sürede yerini başka bir başarılı eldiven ile doldurmak istiyor. Bu ismin de David Ospina olduğu herkes tarafından biliniyor. Kolombiya basını da bu transfer girişimine yer verdi. Beşiktaş transfer haberleri FutbolArena'da!


David Ospina Beşiktaş'a gelecek mi? (24 Temmuz 2018)


Beşiktaş'ın David Ospina girişiminin İngiliz basınında yer bulduğuna The Sun ve Mirror gibi gazetelerin haberi geçtiğine dikkat çeken Kolombiya'nın AS gazetesi bu transferle ilgili olarak Ospina'nın Arsenal'de yedek kalmak istemediğini belirtti. 

Peter Cech'in üstüne bir de Leno'yu transfer eden Arsenal'de 3. kaleci konumuna düşen Ospina bu nedenle Asya kampına alınmamış ve bir nevi kadro dışı kalmıştı. 
"TÜRKİYE'DEKİ EN ÖNEMLİ 3. TAKIM"

Türkiye'nin, Premier Lig'e göre Avrupa'nın 2. seviyesinde olduğunu yazan gazete, 'David Ospina Türkiye'deki en önemli üçüncü takım olan Beşiktaş'a transfer edilmesini neredeyse kabul ediyor' derken Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Avrupa Kupaları'nda boy gösterdiğine değindi. 

KOLOMBİYA AS GAZETESİ'NDEKİ HABER İÇİN TIKLAYIN >>


Türkiye'de oynayan Kolombiyalı kaleciler


Haberde Türkiye'de oynayan kalecilerin performanslarına da değinildi. Mondragon'un Galatasaray'daki uzun süren macerasına ve Oscar Cordoba'nın da Beşiktaş'ta forma giydiğine dikkat çeken AS, Galatasaray'da oynayan Zapata ve bir dönem Sakaryaspor ile Manisaspor formaları giyen Luis Martinez'e de değindi.

Beşiktaş Transfer Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)